Культура

У Житомирі пройде IV Ярмарок польської пісні і танцю

6 December 2006, 09:33

9 грудня 2006 року в концертному залі Житомирської обласної держтелерадіокомпанії під патронатом Державного комітету України у справах національностей та міграції, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської міської ради та Генерального консульства Республіки Польща проходитиме IV Ярмарок польської пісні і танцю, повідомляє прес-служба ОДА.

Організатором акції є МГО "Польське наукове товариство у Житомирі".

У концертній програмі Ярмарку братимуть участь вокальний гурт "Мрія" (Кам'яний Брід), дитячий вокальний ансамбль "Фатимські незабудки" (Довбиш), танцювальний ансамбль "Короліски" (Житомир), дитячий вокально-танцювальний ансамбль "Октава" (Сичівка), дитячий вокально-танцювальний ансамбль "Полісяночка" (Листвин), дитячий ансамбль "Акварельки" Житомир), клуб бально-спортивного танцю "Мелодія" (Житомир), дитячий танцювальний ансамбль "Перлинка" Житомирської школи-інтернату для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (Житомир), молодіжний ансамбль парафії Божого Милосердя (Житомир). Вікторія Веселовська (Романів), Тамара і Ірина Александровичі (Нова Борова), Олеся Синчук (Любар), Олександр Вербило (Коростень).

Метою цьогорічного мистецького заходу є знайомство житомирян з творчим доробком молодіжних полонійних колективів та окремих молодих виконавців.

Центральною ланкою програми стане презентація першого компакт-диску дитячого вокального ансамблю з Довбиша "Фатимські незабудки". Диск вийшов за підтримки Фундації "Допомога полякам на Сході", голови обласного відділення партії промисловців і підприємців України Миколи Дегліса і Польського наукового товариства у Житомирі.

Своїми концертами "Фатимські незабудки" прикрашають релігійні та патріотичні урочистості не тільки в рідній парафії, але й беруть активну участь також у житті польської громади в області. Записані на диску пісні, колядки і пасторальки - це результат наполегливої праці керівника ансамблю ксьондза Петра Ворви і 31 його вихованця.

Ідея запису диску виникла після виступу колективу на Днях Польської культури в Червоноармійську, де "Фатимські незабудки" виявили чудову творчу форму. Керівником проекту є Ірина Сипченко (Польське наукове товариство в Житомирі). Запис зроблено в кафедральному костьолі св. Софії київською студією звукозапису "Компанія ЕЛІТ". Художнє опрацювання обкладинки належить Анні Дутовій (малюнок Санктуаріуму Матері Божої Фатимської в Довбиші).

Учасники IV Ярмарку польської пісні і танцю, повідомляє прес-служба ОДА, отримають дипломи і пам'ятні значки з емблемою Ярмарку.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі