Події

Житомирські податківці знайшли „брудні” кошти

6 December 2006, 11:27

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та управлінням податкової міліції ДПА в Житомирській внаслідок аналітично-перевірочних та оперативно-розшукових заходів викрито 11 злочинів, пов’язаних з відмиванням доходів, сума легалізованих доходів по яких складає 8,3 млн. грн. Виявлено 16 предикатних злочинів.

За матеріалами співробітників управління порушено 1 кримінальну справу за фактом контрабанди по ч.1 ст.201 КК України та 3 кримінальні справи по ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків складає 1,2 млн. грн.).

По кримінальних справах стягнуто до бюджету 361,0 тис.грн. До суду направлено 2 кримінальні справи. Для забезпечення відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на майно на суму 1,52 млн. грн.

Одним із напрямів діяльності управління є супроводження, накопичення та аналіз даних щодо товарних та фінансових потоків сумнівного походження, проведення аналітичної роботи та фінансових розслідувань щодо виявлення технологій відмивання „брудних” коштів та учасників, задіяних у цих схемах.

На теперішній час створено банк даних та проводиться відпрацювання по 39 сумнівних операціях на умовну суму 820,9 млн.грн. Виявляються схеми та механізми маскування незаконного походження доходів, встановлюється їх справжній характер та джерела набуття, здійснюються заходи по встановленню схем мінімізації сплати податків до бюджету.

 

За матеріалами ДПА у Житомирській області.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі