Місто

В Житомире на замену лифтов власти выделили почти миллион

28 січня 2009, 15:41

5 ліфтів у житловому будинку за адресою: пров.Каретний,6 було зупинено у 2006 р. інспекцією Держгірпромнагляду по Житомирській області з причини перевищення нормативно-допустимого терміну експлуатації (25 років).

 

Гроші на заміну даних ліфтів були передбачені регіональною Програмою заміни та модернізації ліфтів у житловому фонді Житомирської області ще у 2007 р. Головним управлінням житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації були проведені тендерні торги та визначено виконавця робіт. Однак, у зв’язку з ненадходженням запланованих коштів з державного бюджету, провести заміну ліфтів не було можливості.

 

У листопаді 2008 р. на заміну ліфтів у будинку по пров.Каретному,6 з міського бюджету було виділено 980 тис. грн. У грудні минулого року ліфти були змонтовані ПБВП “Магніт”. На даний час проводяться загально-будівельні роботи (згідно “Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів”) для введення в експлуатацію даних ліфтів.

 

 

На жаль, нове обладнання, яке ще не встигли ввести в дію, уже було пошкоджено невідомими особами. І це побачила група журналістів, яка 28 січня 2009 р. прибула до будинку, щоб ознайомитися з ходом будівельно-монтажних робіт.

 

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирської міської ради

 

************
Загалом, як зауважила начальник житлового господарства міської ради С.Півоварова, із 878 ліфтів, встановлених у житлових будинках міської ради та ЖБК,  заміни сьогодні потребують 263 як такі, що відпрацювали встановлений термін експлуатації – 25 років. 243 ліфти потребують експертного обстеження.

Житомир.info

Матеріали по темі