Культура

Дитячий співочий конкурс «Перша нота» відбувся у Баранівці та Романові Житомирської області

12 April 2010, 14:16

Журі конкурсу відібрало четверо представників з Баранівського та двох з Романівського району. До фіналу найпопулярнішого в області конкурсу потрапили: Леся Бондарчук (13 років, Баранівка), Діна Дударчик (12 років, с.Зеремля), Олександра Повальчук (14 років, Баранівка) та Юлія Вовк (10 років, Климентіївка). На кастинг у Баранівці прийшло сорок дітей, їх батьки та друзі.  

Всі учасники отримали подарунки та сувеніри від організаторів та спонсорів проекту, а ще дітей привітав соліст гурту «Тік» Віктор Бронюк, який побажав дітям успіху у проекті «Перша нота» та подарував всім учасникам свої постери з автографом.
У Романові перемогу здобули Інна Дубик (15 років, Печанівка) та Каріна Москальова (12 років, Романів). На відбірковому турі Романівський район представили 17 учасників.
Наступної суботи організатори «Першої ноти» радіо «Житомирська хвиля» та Студія «ЦТВ» відправляються на пошук юних талантів до Овруча та Черняхова. Перебіг подій глядачі можуть побачити на каналах «Житомир» та «Тоніс», де транслюватимуться відеофільми про дитячий конкурс. А слухачі «Житомирської хвилі» почують голоси співаків та інтерв’ю учасників та вболівальників у щоденниках «Першої ноти», також інформація про конкурс пролунає у новинах обласного радіо. Цього року спонсором конкурсу знову виступає Торгова Марка «Рудь».


Виступає переможець "Першої ноти-2009" Ірина Лавренчук.


Наталка Кулініч бере інтерв'ю у Лесі Бондарчук і Юлії Чумак.


Виступає Дмитро Левицький.


Виступає Юлія Чумак.

Виступає Анастасія Завальнюк.


Виступає Юлія Вовк.


Виступає Роман Кукош.


Виступає Діана Дударчик.


Виступає Олександр Чумак.


Учасники "Першої ноти" у Баранівці.


НАгородження переможців.Переможці відбіркового туру "Першої ноти" у Баранівці: Леся Бондарчук, Діана Дударчик, Юлія Вовк та Олександра Повальчук.Виступає Еліна Топінко.


Виступає Анастасія Іванюк.


Співає Василь Остапенко.


На сцені В'ячеслав Бучинський.


Дарунки від спонсорів та Віктора Бронюка (гурт "Тік").


За столиком журі.


Співає Інна Дубик.


Яна Ставська.


Їх відібрали у другий тур конкурсу у Баранівці.

Інна Дубик та Каріна Москальова
Переможці відбіркового туру у Баранівці Інна Дубик та Каріна Москальова.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі