Культура

Кого і за що нагородило журі фестивалю „Кінотур-2007” : повний перелік

5 листопада 2007, 15:45

Як уже повідомляв Житомир.info, 26 жовтня у Житомирі завершився фестиваль „Кінотур-2007”. Журі фестивалю під головуванням Бориса Савченка визначило лауреатів, повний перелік яких ми і наводимо.

Призом і дипломом фестивалю вирішено нагородити кращий фільм в номінації «Документальний фільм» - фільм «Забытый герой», режисер Ельдар Куліев, (Азербайджан).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації „Документально-публіцистичний фільм” – фільм „Алчевский вальс”, автори Сергій Корнієнко, Вадим Погорєлов, Юлія Харитон, КП «Редакція міського телебачення «АСКЕТ», (м.Алчевськ, Луганська область).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації „Репортаж” – фільм „День перемоги” – автор Юрій Лонгов, «METRO-YUREK», (США).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації „Миротворці” – „KFOR”, автор Богдан Сеник, Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України, (м.Київ, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації «Підліток, армія, війна» - фільм „Рядовой”, автор Ігор Ямщиков, (м.Ярославль, Росія).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації „Військово-патріотична тема” – фільм „Петр+Мария” – автор Олександр Матросов, аматорська студія «Кіно-Проскурів», (м. Хмельницьк, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації „Служба порятунку” – фільм „Лицарі гір”, режисер Андрій Михайлик, Всеукраїнська екожурналістська асоціація «Вежа», (м.Київ, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації „Кордон” – „Контрабанда і хто на ній заробляє”, автори Лариса Задорожна, Андрій Цаплієнко, інформаційно-аналітична служба ТК «Інтер», (м.Київ, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації «Козацька слава» - фільм «Бойовий Гопак», автор Тарас Каляндрук, Львівська обласна державна Телерадіокомпанія, (м.Львів, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації «Спецназ» - фільм «Невидимый фронт», автори Світлана Уніговська, Афанасій Котов, Генеральний продюсерський центр, (м.Мінськ, Білорусь).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації «Захисник лісу» за поетичне рішення теми охорони природи – фільм «Зелений бастіон», автор Валерій Мельник, МГКВО «Лучеськ Великий», НАК «Волинь», (м.Луцьк, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації «Фільм-портрет» - «Афганские судьбы», автор Олександр Єлагін, (м.Херсон, Україна).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий фільм в номінації «Військова історія» - «фільм 2-й в трилогії «Брестская крепость» - «Самый длинный день», автори Сергій Заруба, Олександр Мишалов, Денис Скворцов, телекомпанія «Воен ТВ», (м.Мінськ, Білорусь).

Призом і дипломом фестивалю нагородити кращий кліп в номінації «Кліп» - „Последний гвоздь”, автор Станіслав Коренбліт, студія „Авторський проект”, (м.Москва, Росія).

Згідно з регламентом фестивалю спеціальним призом журі нагородити фільм „Слезы Шехерезады”, режисер Жад Нойман (Ізраїль), та фільм «Мущинська справа», автор Галина Адамович, студія «Беларусьфильм», (м.Мінськ,Білорусія).

Згідно з регламентом фестивалю відзначити і нагородити за кращу режисерську роботу режисера Левана Захаріашвілі за фільм „Прогулка в Карабах” (Грузія).

Відзначити і нагородити за кращу операторську роботу Надира Мехтієва за фільм „За меридіаном Гринвича” (Азербайджан).

Відзначити всіх номінантів фільмів, представлених відбірковою комісією дипломом „Визнання”.

Житомир.info

Матеріали по темі