Влада

Житомирський губернатор Павленко знає, що парламент не влаштує Ющенку імпічмент

26 January 2007, 10:59

Про це повідомив „Оглядач” у матеріалі „Раду розпустять швидше, ніж виженуть з Банкової Ющенка”:
"Президент України Віктор Ющенко має більше шанців розпустити Верховну Раду, ніж бути усунутий зі свого поста парламентом у порядку імпічменту.

Про це заявив губернатор Житомирської області Юрій Павленко в інтерв’ю «Газета по-українськи».

«На сьогоднішній день підстав для імпічменту немає. Процедура також не виписана», — сказав він коментуючи вірогідність того, що БЮТ і Партія регіонів домовляться щодо імпічменту Ющенка.

На його думку, спільні голосування БЮТ і ПР є ситуативним збігом.

«Партія регіонів хоче посилити коаліцію і збільшити повноваження Кабінету Міністрів. А Блок Юлії Тимошенко хоче розпуску Верховної Ради. У них протилежні завдання. Відбувся збіг їхніх інтересів у тому, як кожному досягти своєї мети. Це не дуже приємна ситуація для Президента і партії «Наша Україна», — наголосив губернатор.

Нагадаємо, екс-міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка Президент призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації.

БЮТ і антикризова коаліція в результаті спільної домовленості подолали вето президента на закон «Про Кабінет Міністрів України», а також прийняли в першому читанні закони про опозицію та імперативний мандат.

 

http://oglyadach.com"

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі