У Житомирській області триває Міжнародний турнір з боксу на призи Кличка

10 червня 2011, 13:55

До Бердичева Житомирської області вкотре прибули майстри шкіряної рукавички зі всього світу, а разом із ними прийшло одне з наймасштабніших і найвидовищніших спортивних свят – Міжнародний турнір з боксу серед молоді на призи олімпійського чемпіона Володимира Кличка.

Про це повідомляє телекомпанія ВІК.

13-ті за рахунком, ці змагання ще й розпочатись не встигли, як вже був зафіксований своєрідний рекорд: вперше на ринзі, що традиційно розташувався у міському Палаці культури, виступатиме 121 боксер. Турнір на призи Кличка відноситься до турнірів категорії «А»: його переможці разом із золотою медаллю отримують путівку на змагання найвищого рівня. Прорватись на них спробують боксери з України, Вірменії, Молдови, Чехії, Туреччини, Румунії, Азербайджану – 11 країн вирішили цьогоріч послати своїх представників до Бердичева.

18 поєдинків відбулося у міському Палаці культури у день відкриття турніру. Під час одного з двобоїв першу втрату понесла збірна України: програвши за очками своєму співвітчизнику Богдану Старченку, вибув зі змагань бердичівлянин Максим Чулячеєв. Він – вихованець СК «Крос», тренується в Олега й Ігоря Сікорських. Тепер бердичівлянам залишається сподіватися на колегу Максима по клубу «Крос» Іллю Пельовіна та третього представника Бердичева у збірній України вихованця клубу «Бойова рукавичка» Романа Гаспаряна.

ХІІІ міжнародний боксерський турнір на призи Володимира Кличка триватиме до 11 червня включно. Фінальні бої розпочнуться 11 червня о 12 годині.

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/13300.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/13301.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/13297.full.image.jpg

http://www.trkvik.tv/images/upload/images/13298.full.image.jpg

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі