16 вересня 2019, 11:22 Житомир: °C
Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради

Народний депутат України Павло Дзюблик зі своєю командою турбуються про освіту Черняхівського району

 Без зайвого пафосу та перебільшення можна зтверджувати про те, що активно готуються до нового навчального року у Черняхівській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор навчального закладу Галина Шлапак),  зокрема монтажники складають нові меблі в нових навчальних кабінетах. Про це повідомляє шкільний сайт  http://cherniakhiv-school.edukit.zt.ua .

Бурхлива добудова нового корпусу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та активна й плідна співпраця в цьому питанні всіх гілок   влади є яскравим прикладом того, як потрібно вирішувати нагальні  питання.

 SDC15344

SDC15352

 «Чи буде до 1-го вересня закінчено будівництво другого корпусу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., – питання риторичне, але цілком реальне», – оптимістично підкреслив під час відвідування об’єкту народний депутат України Павло Дзюблик, яке він здійснював разом із головою районної ради Іваном Бовсунівським.

Левову частку фінансування будівництва виділено з фонду регіонального розвитку. Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів у цьому питанні стала єдиним об’єктом-винятком, оскільки фінансову допомогу в окрузі фонд цьогоріч здійснював  об’єднаним територіальним громадам. Це стало можливим саме за активного сприяння та допомоги народного обранця.

Монтажники працюють надзвичайно сумлінно, розуміючи, як довго чекали всі належних умов навчання.

SDC15337

IMG_20160826_124711

У нове приміщення з новими меблями. А нова вивіска з новою адресою вже на місці. Адміністрація школи виготовила її чи не найпершою після перейменування вулиці Калініна. Тож тепер Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, 14.

«Є багато  проблемних моментів, але до конкретних викликів ми підходимо  по-діловому, не втрачаємо надії й сподіваємося на активну допомогу як народного депутата, так і депутатського корпусу районної ради»,  – зазначила Галина Миколаївна. Вона звернулася до народного депутата України Павла Дзюблика з проханням про надання допомоги навчальному закладу з комп’ютерним класом. Народний обранець зазначив, що  дві школи в його окрузі найближчим часом матимуть найсучаснішу комп’ютерну техніку: одна в Малинському районі, а друга –  Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

SDC15346

Крім цього, Павло Володимирович висловив сподівання, що даний навчальний заклад стане опорним.

Незалишається осторонь питань функціонування мережі навчальних закладів і помічник народного депутата Наталя Ковшевна, тримаючи руку на пульсі періодично висвітлюює даний аспект в районній газеті "Нове Життя"

Народна мудрість каже, - все найкраще дітям, адже саме почали асфальтування саме з повулку І. Франка який веде до гордості Черняхівського району нової ЗОШ 1 -3 ст. Завдяки активному сприянню директора навчального закладу та за сумісництвом помічника народного депутата П. Дзюблика  Г. Шлапак, яка разом з майстрами та бригадирами фірми – підрядника проявила ініціативу та переконала шляхо-будівників почати асфальтування саме з підходу до школи, дбаючи про те, щоб 1 версня діти мали змогу йти до школи по гарній новій дорозі.

Першокласникисвій перший дзвінко не тільки мають почути в новій школі, але й в школу вони мають ходити по гарній новій дорозі не збиваючи ніг, - зазначила Галина Миколаївна.

Робота здійснюється під чуйним контролем селищного голови І.Бабицького , який періодично здійснює відвідування цього важливого для селища об’єкту. Контроль за тонажністю та фіксування кількості і об’єму укладеного матеріалу здійснює Сергій Шлапак.

Асфальт має укладатись якісно, добросовісно і чесно, – підкреслив Сергій Григорович.

Ну й звичано не залишились осторонь цієї важливої події в житті районного центру та всього району народний депутат Павло Дзюблик та голова райради Іван Бовсунівський. Оглядаючи якість роботи народний обранець зауважив про те,  що необхідно встановити на провулку що веде до школи «декілька лежачих поліцейськських» зодля запобігання швидкої їзди любителів мотоспорту, також народний обранець звернув увагу працівників на важливості того,  що дорога має бути в гарному стані.

Голова районної ради Іван Бовсунівський  зі своєї сторони надав практичні поради та рекомендації щодо щільності укладки асфальту. Побажавши успіхів якісного та вдалого завершення роботи.

В Україні тривають освітні реформи, які ведуть за собою значні зміни. Одна з них  стосується реорганізації шкіл, у яких кількість дітей менша, ніж  двадцять п’ять. До розряду таких  потрапила Клітищинська й Великогорбашівська школи. Факт неприємний, але цілком логічний: якість знань, отриманих у таких малесеньких школах, де відсутні азарт конкуренції між учнями, відповідна навчально-технічна база та у багатьох випадках кадрові чинники, м’яко кажучи, бажає бути кращими.