15 вересня 2019, 09:01 Житомир: °C
Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради

Шановні краяни, учасники АТО, ветерани національно-визвольних змагань, захисники України!

Щиросердечно вітаю вас із Днем Покрови та Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Уже багато років поспіль в Україні 14 жовтня  відзначається величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

В умовах завзятої боротьби українського народу проти гітлерівських і більшовицьких загарбників 74 роки тому з бойових груп ОУН постала Українська Повстанська Армія.

Спасибі вам, учасники національно-визвольних змагань, за те, що ви боролися і терпіли, за те, що передали нам естафету попередніх поколінь, як приклад самопожертви і любові до України.

Дякую вам, шановні краяни, що нині, в складний для України час, ви допомагаєте бійцям в АТО. Щиро вдячні всім, хто докладає зусиль для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Тож у цей світлий день бажаємо всім миру, міцного здоров’я та щастя.

Нехай овіяне славою свято додасть нам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!

Слава Україні! Героям Слава!