23 January 2022, 05:00 Житомир: °C
Юрій Малашевич
Громадський діяч

Юлія Тимошенко все таки зустрілася з Дональдом Трампом. Що пообіцяв президент США лідеру української опозиції ?!

Фото Юрия Малашевича.Продовжуючи тему розпочати в попередньому блозі наперед зазначу, що нічого в цьому світі немає випадкогвого і мало що є неочікуваним.

Звичайно кульмінаціє та логічним завершенням візиту лідера "Всеукраїнського обёєднання Батьківщина" є зустріч з новообраним президентом, а чого б інакше їй туди було летіти?! Чи не правда?!

Всі, як противники так і прихильники лідера опозиції перебували в очікуванні. І ось як кажуть "Здійснилось!"

Тепер нам залишилось дочекатись офіційного підтвредження та озвучення цього факту від самої пані Тимошенко, "Що це було".

А може насправді нічого такого й не було і нічого грандіозно особливого і не сталось?!

Хоча офіційне підтвердження цієї інформації ще не надходило, низка інтернет-порталів вже повідомила про розмову президента США і колишньої очільниці українського уряду як про довершений факт, навіть назвавши тривалість – 20 хвилин.

У четвер, 2 лютого у Вашингтоні відбувся 65-й Національний молитовний сніданок. Це традиційна зустріч кількох тисяч представників різних релігій, а також членів американської політичної та ділової еліти. Цією нагодою, начебто, і скористалася Юлія Тимошенко, щоб поспілкуватися з Дональдом Трампом.

Якщо така бесіда справді відбулася, то це тривожний дзвінок для Петра Порошенка. Половина його каденції минула і будь яке зміцнення позиції потенційних суперників ускладнює шанси бути обраним на другий термін. 

Фото Oleksiy Zakharchenko.

Картинки по запросу фото порошенко плаче

Правда, єдине, у чому можна не сумніватися, так це у тому, що цьогорічний Національний молитовний сніданок у США спричинив масове політичне паломництво з України. Преса називає до семи десятків осіб. Їх навіть спеціально збирали в українському посольстві, про що свідчать викладені у Facebook світлини. Правда, Юлії Тимошенко на них розгледіти не вдалося.

Перед цим У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі співголовою групи підтримки України у Конгресі США Марсі Каптур.

Сторони обговорили ситуацію в Україні та те, як допомога США сприяє нашій державі у проведенні реформ і подоланні економічних та гуманітарних проблем.

Каптур-1-e1454494218732-878x1024

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко  провела зустріч із Головою Комітету зі збройних сил Сенату США Джоном Маккейном.

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко також провела зустріч із Головою Комітету у закордонних справах Палати представників Конгресу США Едом Ройсом.

Конгресмен наголосив, що США підтримують народ України, який зіткнувся з російською агресією і загрозою для територіальної цілісності держави та її суверенітету.
Він пообіцяв, що США і надалі допомагатимуть нашій державі у цій боротьбі за свободу. Своєю чергою, Юлія Тимошенко подякувала Еду Ройсу за підтримку та поінформувала його про поточну ситуацію в Україні, зокрема про розвиток подій на Донбасі.

Під час робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, пов‘язані з агресією Росії на Сході України та анексією Криму.

У зв‘язку з цим Юлія Тимошенко заявила, що тільки спільними зусиллями всього демократичного світу можливо зупинити Росію та відновити світовий порядок.

Вона також наголосила, що Мінські домовленості були необхідними, але є недостатніми для відновлення миру в нашій державі, і закликала США та Велику Британію, як гарантів Будапештського меморандуму, долучитися до процесу переговорів.

Окрім того, під час зустрічі йшлося про проведення реформ у нашій державі, включаючи судову реформу, реформу правоохоронних органів та боротьбу з корупцією.

Юлія Тимошенко подякувала Вікторії Нуланд та США за підтримку, яку вони надають Україні на шляху демократичних перетворень, та запевнила, що партія «Батьківщина» докладає всіх можливих зусиль для реалізації прагнень народу України побудувати справедливу та заможну державу.

У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова ГО «Антикорупційний Рух» Валентин Наливайченко.

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з високопоставленим членом Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США Нітою Лоуі.
Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, які стосуються військового конфлікту на Донбасі, та проведення реформ у нашій державі.

Як повідомила Ніта Лоуі, згідно з рішенням Конгресу США, прийнятим наприкінці минулого року, допомога США Україні на 2016 рік суттєво збільшена.

Конгресмен також висловила сподівання, що в нашій державі розпочнуться справжні реформи, зокрема правоохоронних органів та судова.

Окрім того, вона зазначила, що ключовою проблемою для України залишається масштабна корупція.

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко наголосила на особливій ролі громадянського суспільства у подоланні системної корупції та проведенні реальних реформ, а не їхньої імітації.

Фото Юрия Малашевича.

 

Фото Юрия Малашевича.

Голова партії  вшанувала пам’ять мільйонів українців, які трагічно втратили життя під час Голодомору 1932-1933 років.

Президент США Дональд Трамп запевнив екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, що він не залишить Україну і, що санкції проти Росії залишаться в силі, поки Україна не буде в безпеці. Як повідомляє видання Політико, таку обіцянку Трамп зробив під час зустрічі з лідером фракції "Батьківщина" в четвер за лаштунками щорічного Національного молитовного зібрання у Вашингтоні, - "Новини передають" Донбасу.
За інформацією газети The Washington Post, в п'ятницю ввечері в адміністрації Трампа підтвердили його зустріч з Тимошенко і зазначили, що вона носила неформальний характер. Відзначається, що ніяких офіційних гарантій не було, але в США стурбовані насильством на сході України. ". Президент і колишній прем'єр-міністр мали коротку неформальну зустріч при фотографуванні на прийомі перед початком Національного молитовного сніданку Хоча ніяких офіційних запевнень не давалося, оскільки колишній прем'єр-міністр не є візаві президента, Сполучені Штати стурбовані з приводу насильства на сході України", - йдеться в повідомленні Білого дому.
У виданні Washington Post, посилаючись відзначили на "членів делегації Батьківщини", що Президент  запевнив Тимошенко збереженні санкцій проти Росії.
У свою чергу в прес-службі Ради національної безпеки (РНБ) США при Білому домі повідомили російському виданню ТАСС, що Трамп не давав Тимошенко ніяких запевнень щодо ситуації в її країні. "Наш президент і колишня прем'єр-міністр мали коротку неформальну зустріч при фотографуванні на прийомі перед початком Національного молитовного сніданку, - вказали в прес-службі. -. Ніяких офіційних запевнень не давалося, оскільки колишня прем'єр-міністр не є візаві нашого президента В той же час Сполучені штати зберігають по стурбованість приводу насильства на сході України ".
У прес-службі Ради національної безпеки США при Білому домі спростували повідомлення про те, що лідер "Батьківщини" провела 20-хвилинну зустріч з Дональдом Трампом області під час молитовного сніданку у Вашингтоні. Про це повідомляє ТАСС.

"Формат сніданку не передбачає тривалого спілкування Відійти з кимось в сторону на три-чотири хвилини президент може, але не більше.", - Повідомив співробітник прес-служби Білого дому.

При цьому, чи був взагалі у президента США контакт з Юлією Тимошенко, співрозмовник не зміг уточнити.

Щорічно в перший четвер лютого молитовні сніданки влаштовує Конгрес США. На них запрошують буквально тисячі гостей з усього світу.

Нагадаємо, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на молитовному сніданку була в чорному гольфі з декором на плечах, що нагадує погони. Також Тимошенко вперше за довгий час заплела свою знамениту косу.

Також незважаючи на те, що ряд видань поспішили оприлюднити інформацію, ніби в рамках молитовного сніданку Юлії Тимошенко вдалося поспілкуватися з Дональдом Трампом, "Країні" ніхто це не підтвердив. Більш того, за інформацією Інформаційна Нашого в співрозмовника, Республіканської Партії Лідер "Батьківщини" в не зустрічалася ні з ким з членів команди Трампа.

Як повідомляла "Країна", оприлюднений повний текст промови Дональда Трампа на Молитовному сніданку у Вашингтоні.