24 вересня 2021, 17:55 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Рижук, майте "яйця"!
Житомиряни, подякував за гарний настрій у п`ятницю - у захваті від того, як дотисли "мэрДебоя" і цілком легітимно (хай-но якась наволоч у погонах хоч промовить слово "буловікритекримінальнепровадження" ) зробили давно потрібне.

Проте у нас іще купа справ - маємо встановити народовладдя в обласній державній адміністрації, як це зробили наші сусіди рівняни.

Користуючись нагодою хочу звернутися працівників УМВС - хлопці, не робіть дурниць, нам із вами жити у цьому місті, ходити в одні магазини, кафе, бари, кінотеатри; ви чиїсь куми, брати, свати, сусіди... Місто маленьке - думайте...

І також хочу сказати слово губернатору: 

Рижук, будьте чоловіком, майте "яйця" подайте у відставку!

У вас, до речі, часом не має дежавю? Ми у 2004 році вас уже проводжали із поста губернатора... Сергій Миколайович, цього разу доведеться нам заграти іще й на баяні - мітингувальники дуже вдячна за музику публіка :) Я це на власні очі не один раз бачив біля КМДА і на Майдані :) Утім, давайте все таки без концертів - мені баян не надто подобається, я більше піаніно люблю слухати :)

P.S. Рекомендую відео http://youtu.be/GGaQ5BDNouM  - навздогін: побачив десь у стрічці Facebook "Якщо у кафе заходить чоловік у камуфляжі, екіпіровці з бітою, значить у нього дві вищі освіти й хороша англійська"