24 вересня 2021, 17:19 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Не будьте одразу однозначними

Останні місяці багато інформації - кожен день потрібно передивитися новинні стрічки декількох джерел, стріми, відеоролики, думки, коментарі, прочитати тисячі літер... Провокації, дії, маніпуляції, силовики, іноземні підрозділи, невідомі у формі бродять по містах, снайпери, депутати, закони...

Інформаційні картини.

Подумав - ось у нас є оперативна інформація у режимі "тут і зараз", а уявляєте як це було у 1917 році, як предкам було складно ухвалювати рішення і визначатися, обирати один із варіантів? ! може тому і помилилися, підтримавши більшовиків, спадкоємці яких зараз ведуть себе по-скотськи.

Нинішні події в Україні остаточно навчили мене не бути однозначним у певних подіях - іноді ми всього не знаємо і нам здається те чи інше рішення, або дія неправильними чи навіть зрадницькими. Але ж ми не знаємо "прікупа". Це я про домовляння оппозиції.

Мені видається корисним навчитися спочатку приймати ситуацію, подію, слова etc., а вже згодом - без емоцій, зважено - давати свою оцінку. Причому часовий проміжок може бути від двох секунд і до десятиліть.

А ще корисно навчитися приймати протилежну сторону, точку зору, думку. (От, наприклад, думки із того боку барикад на Грушевського http://zyalt.livejournal.com/984379.html) Як мінімум це дає можливість знайти ефективний антидот.