24 вересня 2021, 17:49 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Котєгі, ми за вами стежимо
У неділю в обід побачив як на вулиці Мала Житомирська біля колишнього к-ру Жовтень даішники на службовому авто із спец.номером 0717 порушують ПДР.

ФОТО-1 (чи то руки у мене не з того місця, чи то з браузером щось, чи то з сайтом щось - не можу я світлини вставити) http://www.1.zt.ua/images/mod_blog/140/articles/ad0d351495b7f6a9fb0cfc89f95a5547.jpg

ФОТО-2 http://www.1.zt.ua/images/mod_blog/140/articles/4fd4252f09d4021e82d706b045f02cef.jpg

Поки фіксував порушення вимог знаку зупинка й стоянка заборонена, один із даішників поліз у кабіну й увімкнув "люстру" у режимі "патрулювання" (для тих, хто не в темі проблескові маячки дозволяють їм порушувати ПДР)

За півтори години вертався тим же шляхом - "люстру" вже вимкнули. Телефонувати у 102 і викликати наряд, щоб зафіксували правопорушення, не було натхнення...

Пішов далі на вулицю Велика Бердичівська і - це ж треба! - знову патрульний автомобіль. Неподалік від будівлі міської ради.

ФОТО-3 http://www.1.zt.ua/images/mod_blog/140/articles/.thumbs/77f5cdfe5f3578cc36326ea7f19d8855_500_0_0.jpg

Ці вже стояли без порушення. Хоча двом пішоходам так не здалося і вони почали достьобуватися до ментів. Пізніше виявилося, що один із котєгов із погонами прапорщика днями намагався залякати активістку автомайдану, яка їздила пікетувати губернатора Рижука. Приємно було бачити, що менти почали відбріхуватися й запевняти, що вони нічого не порушують :)

До речі, у Наказі МВС "Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС" вичитав отаку штуку:

9.6. Розташування наряду (службового автомобіля) ДПС для здійснення профілактичних заходів у схемі маршруту патрулювання визначається виключно на аварійно-небезпечних ділянках вулично-дорожньої мережі та в місцях концентрації ДТП з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, з причини яких стаються ДТП.

Тобто Мала Бердичівська й Велика Бердичівська у неділю (!) - це місце концентрації небезпеки :) Хоча ДТП тут дійсно стаються, навіть самі менти у них - http://youtu.be/prWHYLNHDR8 :) Згадали, котєгі? :)

Висновки:

1. Котєгі реагують на дії громадян - житомиряни, тепер кожен має посадити дерево, виростити сина, збудувати будинок і вивчити ПДР та ментівські інструкції, щоб при нагоді зафіксувати котєго-порушення.

2. Якщо бачите, що вони порушують телефонуйте 102 і вимагайте наряд, щоб зафіксувати. Бажано усе фільмувати на камеру - і для доказу, й для того, щоб зробити з них зірок Ютьюбу, й для того, щоб потім куму показати як котєгі тікають (а їм швидше всього свої зателефонують і повідомлять щоб тікали, бо ж хто хоче на своїх котєго-протокол складати) і для того, щоб потім написати скаргу міністру й у прокуратуру.

3. Ми маємо стежити за кожною людиною у погонах, пересвідчуватися, що вони якісно роблять свою роботу, бо ми їм за неї платимо (так, саме ми, а не держава, як дехто з тих котєгів думає) - аме ми сплачуємо податки.

4. Котєгі, ми за вами стежимо :)

P.S. Із нетерпінням чекаю дописів усіх котєгов у погонах у коментарях - я ж не беркутівець, не можу ж я вас катувати закриттям камєнтов, це ж негуманно :)