24 вересня 2021, 18:25 Житомир: °C
Владимир Гребёнкин
Владимир Гребёнкин, Social media & Digital PR-specialist, columnist, SMM coach

Не хочете НАТО - нате обстріли, голод, руїни, терор

Днями відкопав у надрах нинішнього життєвого простору отаку чашку.

 

http://grebionkin.blogspot.com/2014/08/blog-post_27.html

 

Не моя. «НАТО – нет! ЕЭП – да!» (якщо дивитися на протилежний бік чашки, то «ЕЭП – ад!» – за Фройдом, так би мовити :).

 

Довелося гуглити, щоб згадати, як розшифровується ЄЕП. Потім мозок підтягнув файли і картинка підновалася: Медведчук із гоп-компанією реалізовував план свого кума, який у наш час за сумісництвом стане хуйлом.

 

Сподіваюсь, що українцям, котрі тоді купилися на провокації і підтримували цей шабаш, наразі, як мінімум, соромно. Як максимум – спокутують вину в зоні АТО. Не хотіли НАТО – тримайте обстріли «Градами» з боку РФ, терор бойовиків із «абревіатур, які нормальним українцям навіть промовляти не варто», тримайте нестачу елементарного, тримайте руїни etc.

 

Чомусь з тою антиукраїнською хунтою у мене найбільше асоціюється мармиза президента Леоніда Кравчука. Може через те, що наразі він включився у коментування нинішніх подій, і всіляко засвідчує «хлопці, я свій». А наступною думкою у мене в голові з'являється картинка-зустріч у 2012 році з мешканцями села Великий Житин Рівненського району – тоді односельці президента розповіли мені, що відмовилися ставити земляку-президенту пам'ятник.

 

Отакі от думки і спогади від однієї «трофейної» чашки.

 

Дуже сподіваюсь, що українці вже найближчим часом використають сіру речовину у черепній коробці за призначенням і оберуть гідних людей у парламент.

 

Україна понад усе.

 

Ознайомтеся з моїми фотоблогами:

http://zhitomirphoto.tumblr.com

http://rivnephoto.tumblr.com