29 травня 2020, 17:44 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Сенсація: уряд і Крутій готують масові захоронення учасників АТО

 

Сенсація: уряд і Крутій готують масові захоронення учасників АТО

Працівники Житомирської РДА передали редакції газети "Сільське життя" офіційний документ і попросили його оприлюднити - щоб народ знав, що тишком-нишком готує для народу бездарний уряд Яценюка та "свободівець" Крутій. Люди обурені, що, через свою бездарність, , як державних управлінців,  можновладці, через злочинну економічну політику, не лише довели наш народ далеко за межу зубожіння, а й готові ще пожертвувати десятками тисяч життів українців на так званій "АТО", не говорячи вже про загальну кількість поранених, скалічених та позбавлених житла...

 

Мова йде про те, що уряд доручив відвести на кладовищах для "почесних поховань" загиблих учасників АТО вже  цілі  сектори! Враховуючи кількість кладовищ в Україні, можна спрогнозувати про можливі захоронення десятків тисяч наших громадян. Як видно з другого документа, це рішення повністю підтримав найвідоміший в області "свободівець", поки що голова Житомирської РДА С.Крутій,  якого на цю посаду безпідставно "просунув" Сидір Кізін.

 Варто звернути увагу на те, що при цьому уряд та Крутій забули про створення на кладовищах секторів для загиблих мирних співвітчизників, які стали жертвами краху внутрішньої політики уряду, Верховної Ради та Президента, а також політичної сили, яка стала ініціатором прийняття славнозвісного "закону про мову", що й стало причиною втрати Криму та громадянської війни на Сході (поки що) України.

 

 

Не марно ж після ганебного програшу на виборах Президента, за прогнозами соціологів, "Свобода", разом з  комуністами та регіоналами, не пройде до наступного складу Верховної Ради. І в громадах Житомирського району такі ж настрої - як "подяка" Кізіну за призначення Крутія та кадрову вакханалію на Житомирщині. Цікаво, а сини Крутія вже воюють на Сході, чи тільки стоять з плакатами під час проведення різних провокаційних акцій збанкрутілої політичної сили? І який сектор для поховань відвів Крутій  в Озерному?