3 червня 2020, 22:18 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

"Вороги преси" вже оголошені

"Вороги преси" вже оголошені 

 

Як  відомо,  для відзначення позитивних та негативних сторін, подій та явищ  у розвитку Житомирського району, редакція газети «Сільське життя», щорічно оголошує кілька конкурсів: "Ворог преси", "Раби адмінресурсу", "Будяк", "Людина року" та "Гордість району". Нещодавно конкурсна комісія підвела підсумки конкурсу «Ворог преси-2014».


«Ворогом преси» визнається посадовець, який наніс найбільшої шкоди справі розвитку свободи слова та незалежності преси у Житомирському районі протягом  року.

Варто нагадати, що у 2011 році «Ворогами преси» було визнано відразу 10 осіб:
 
голова Житомирської РДА Кулик, голова Житомирської райради Степаненко,  заступник голови Житомирської РДА Долганова, депутат райради Рибицький,  Вертокиївський сільський голова Кабалюк, депутат райради Костюк, голова облорганізації НСЖУ Рой, голова райорганізації ветеранів Ковальчук, начальник районного КРУ Кобилинський, та юрист райради Гайдай.
 
Це значно скоротило бажання у більшості з них «сувати носа» у боротьбу з незалежністю нашої редакції. 

У 2012 році «Ворогом преси» було визнано  першого заступника голови Житомирської РДА Петра Кур’яту. 

«Ворогами преси-2013» були визнані:
1.Микола  Рой - голова Житомирської обласної організації НСЖУ, головний  редактор газети «Ваші інтереси» - за  подачу трьох позовних заяв до Житомирського окружного адміністративного суду з метою знищення редакції газети «Сільське життя» у нинішньому статусі.
 
М.Рой у 2011 році вже визнавався «Ворогом  преси», але не змінив своїх ворожих дій до редакції «СЖ» і те, що він протиправно очолює обласну організацію Спілки журналістів - це подвійна ганьба усієї НСЖУ.
 
2 місце.  Андрій Кулик - тоді ще голова Житомирської РДА, голова районної організації Партії регіонів - за неправомірний позов до суду з приводу  «спростування недостовірної інформації» та відшкодування моральної шкоди у сумі 25 мільйонів гривень з головного редактора газети «Сільське життя» В.Івановського. 
 
Як відомо, за всю багаторічну боротьбу зі свободою слова та незалежністю преси в районі, Кулика нашою редакцією визнано «Ворогом преси» пожиттєво. 
 
3 місце. Струкова - адвокат - за юридичне забезпечення всіх провокацій «Ворогів преси» по відношенню до редакції газети «Сільське життя».

 
2014 рік став набагато простішим стосовно розвитку свободи слова та незалежності преси в Житомирському районі. Повалення режиму Януковича, єдиним опозиційним виданням до якого в області була газета «Сільське життя», значно спростило роботу журналістів району. Хоча позицію редакцій не змінило: «Сільське життя» продовжувало притримуватися свого статусу незалежності і надавати об’єктивну інформацію про діяльність влади та життя району, а незаконно створений «брехунець», витрачаючи кошти з районного бюджету «на вітер», продовжив прославляти посадовців, які випадково дорвалися до влади і не виправдали сподівань громади.
Проте, як вважає конкурсна комісія,  два вчинки посадовців Житомирського району у 2014 році все ж дають підстави визнати їх «Ворогами преси».

«Ворогом преси-2014» визнані:

1. МИКИТЮК Сергій Михайлович, поки що керуючий справами виконавчого апарату Житомирської  районної ради - за аферу з фальсифікацією, яку він вчинив у травні 2014 року (разом з колишнім редактором-тимчасовцем «брехунця» Соботницьким, головою Андрушівської територіальної виборчої комісії з виборів Президента «свободівкою» Ткачук, та за позиції невтручання голови райради Т.Парфентієвої), в результаті чого редакція газети «Сільське життя» втратила можливість отримати кошти від ТВО.

Редакція заявляє: пан Микитюк, ви брехун і фальсифікатор, якому не місце на державній службі. І можете не сумніватися, що приставка «поки що» до вашої посади є віщою. Так, минулого року ми її поставили до посади Кулика і всім відомо, чим це скінчилося.

2. Крутій Сергій Григорович, колишній голова Житомирської РДА - за подачу до суду позову про спростування інформації  та відшкодування моральної шкоди з В.Івановського щодо публікації  на сайті silske.org. Суд заявник програв.
Нагадаємо, що у 2009 році С.Крутій вже визнавався «Ворогом преси» на всеукраїнському рівні.

Ганьба ворогам преси та свободи слова!

Редакція газети «Сільське життя» оголошує конкурс 
«Ворог преси-2015», підсумки якого будуть підведені у січні 2016 року.
Пам’ятайте, що всі вчинки посадовців - під пильним оком преси.
 
silske.org