29 травня 2020, 16:35 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Черговий скандал на Житомирщині: що робила міліція у Світині?

 

Черговий скандал на Житомирщині: що робила міліція у Світині?

 

30 січня 2015 року Прес-служба прокуратури Житомирської області на сайті розмістила таке повідомлення:


НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ ОСОБІ, ЩО ЗАВДАЛА ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ СЛІДЧОМУ ПРИ ВИКОНАННІ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ

За погодженням із процесуальним керівником прокуратури Житомирського району, 29 січня цього року, особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) Кримінального кодексу України.

Установлено, що під час виконання ухвали слідчого судді у межах кримінального провадження за ч.3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, а саме, проведення обшуку у помешканні, господарка будинку сокирою заподіяла слідчому райвідділу міліції тілесні ушкодження.
Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування.
Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирського району.


З цього повідомлення, як і у всіх повідомленнях, що готує Прес-служба прокуратури Житомирської області (кер. Т.Гоша), нічого не розбереш і нічого не зрозумієш. Це ще раз підтверджує правильність рішення редакції газети "Сільське життя" про визнання цієї прес-служби "Агенцією "Одна баба сказала".

Не більше пролляло світло на дану подію й повідомлення сектору зв'язків з громадськістю УМВС у Житомирській області, що розміщено на сайті Житомир.інфо:

Жительница Житомирского района набросилась с топором на пришедшего с обыском следователя

В одном из сел Житомирского района во время проведения процессуальных действий сотруднику милиции были нанесены телесные повреждения.
Об этом Житомир.info сообщила руководитель пресс-службы УМВД Украины в Житомирской области Алла Ващенко.
«Хозяйка помещения, выступая против проведения санкционированного обыска, причинила следователю телесные повреждения в виде раны правой кисти. Сотруднику милиции оказана медицинская помощь без госпитализации», - сказала Ващенко.Але у громадськості все одно залишається запитання: що ж відбулося у селі Світин (а все відбулося саме там) і що приховує обласна прокуратура та міліція?

30 січня наш кореспондент побував у селі Світин Житомирського району на вулиці Шелушкова, 71, де напередодні побував цілий загін Житомирського райвідділу міліці, і що він там залишив після себе - видно на фотознімках на сайті silske.org.

 

Єдине, що вже викликає подив: напад скоєно на працівника міліції, а от у Житомирській районній лікарні у Станишівці під охороною лікується сама нападниця - Загоруйко Світлана Мефодіївна? Свідки кажуть, що вона побита міліцією.

З результатами журналістської перевірки читачі  газети "Сільське життя"  дізнаються вже згодом.