29 травня 2020, 17:17 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Як житомирська прокуратура та суд «борються» з корупцією

 Як житомирська прокуратура та суд «борються» з корупцією

 

Нещодавно на сайті прокуратури Житомирської області розміщено офіційне повідомлення:

 

Посадову особу однієї із сільських рад Червоноармійського району вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

    Установлено, що посадовець, виконуючи повноваження голови сільської ради, вимагав та одержав від директора ТОВ «Смарагд-Юльянівка» 24 тис грн за сприяння у вирішенні питання щодо надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 3 га.


    Вироком суду йому призначено покарання – позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати керівні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки, з випробувальним терміном 3 роки.


    Посадовця також позбавлено 7 рангу державного службовця та обернуто в дохід держави вилучені у нього кошти на суму майже 3 тис грн.


    Державне обвинувачення у суді підтримувала Новоград-Волинська міжрайонна прокуратура.

 

 

 

Прес-служба прокуратури Житомирської області

 

 

Прокуратура Житомирської області продовжує покривати злочинців-корпуціонерів та посадовців-хабарників. Як бачимо з повідомлення, прес-служба знову не назвала ні прізвища посадовця, ні навіть населеного пункту, де скоєно злочин, лише для «розбавки» свого «пісного» матеріалу, який ніякого значення для профілактики злочинності не має, назвала тільки  посаду керівника та назву підприємства, що стало жертвою вимагання грошей.

І, як бачимо, результат цієї справи, яку провели підлеглі прокурора області Лубчука, ганебні. Попри грізну назву повідомлення, що  посадовця  «ЗА ОДЕРЖАННЯ 24 ТИС ГРН ХАБАРА ПОСАДОВЦЯ ПОЗБАВЛЕНО ВОЛІ НА 5 РОКІВ», прес-служба прокуратури свідомо упустила з виду, що здійснення цього покарання фактично відтерміновано на три роки.

 Можна не сумніватися, що через три роки цей хабарник, за ці ж гроші, що накрав на посаді, знову відкупиться від «чесних» працівників прокуратури та суддів і ніколи вже не опиниться за гратами.

Ось така робота прокурора області Лубчука, ось така «мильна бульбашка» від керівниці прес-служби прокуратури області Гоші.

…Часи змінилися, а «житомирське болото» живе і процвітає. Навіть попри загибель Героїв Небесної сотні та наших захисників на Сході. І, як бачимо, воно повністю вже поглинуло ставленика «шоколадного короля» Машковського і його команду – таких самих «професіоналів», як і їх попередники з банди Януковича.

Висновок невтішний:  й нинішня держава зразка 2014 року йде до свого краху.

Досвід останніх місяців ще раз доводить істину, яку я доводжу вже протягом другого десятиліття: державним управліннямв Україні  повинні займатися ДЕРЖАВНІ УПРАВЛІНЦІ, а не бізнесмени і олігархи!  

Скільки ще потрібно знущань над нашим народом, щоб це зрозумів він сам, як джерело влади, і національна та місцева еліта, які, багато в чому, й сприяють формуванню влади?

А поки прокурори-лубчуки та судді-запроданці  лише  імітують свою діяльність по боротьбі з корупцією, вона продовжує знищувати нашу державу. Можна сказати й конкретніше, поки корупціонери будуть «боротися» з корупцією, сама корупція лише процвітатиме.

То хто ж у прокуратурі та суді, прикриваючись «грізним повідомленням» від пані  Гоші, вивів з-під покарання хабарника? Може хоча б на це питання відповість прогниле наскрізь  відомство пана Лубчука?