3 червня 2020, 21:01 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Обласна прокуратура продовжує покривати корупціонерів

Обласна  прокуратура продовжує  покривати  корупціонерів 

 

Редакція газети «Сільське життя» вже п'ять років критикує  роботу прокуратури Житомирської області за те, що вона покриває та не притягує до відповідальності корумпованих працівників Житомирської РДА та інших державних органів. Часи змінилися, але не змінився  стиль роботи обласної прокуратури. Це засвідчує оприлюднене нещодавно чергове повідомлення прес-служби прокуратури області, яку очолює Т.Гоша:

 

За втручання прокуратури скасовано незаконну державну реєстрацію  на 2 га землі

За позовом прокуратури області, судом скасовано протиправне розпорядження Житомирської райдержадміністрації та визнано недійсним державний акт на право власності ТОВ "Лідер Моторс Україна" на 2 га землі.

Наразі, на виконання постанови Житомирського окружного адміністративного суду, державну реєстрацію права власності скасовано, землю повернено державі. 

Установлено, що за договорами купівлі-продажу товариство набуло право власності на 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Глибочицької сільради.

У подальшому Житомирська райдержадміністрація протиправним розпорядженням змінила цільове призначення ділянки на землю комерційного призначення, на якій підприємство планувало побудувати автосалон та станцію технічного обслуговування.

За втручання прокуратури незаконну державну реєстрацію на право власності двох гектарів землі скасовано.

Прес-служба  прокуратури Житомирської області

 

Від редакції.  Для особливо  тупих прокурорів з прокуратури області варто зазначити, що згідно  закону «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження видає не Житомирська райдержадміністрація, а ГОЛОВА райдержадміністрації.

Але якщо наші читачі гадають, що у житомирській прокуратурі працюють лише бездарі, то вони помиляються. Вірніше - помиляються частково. Є там чимало «тупарів», які дійсно купили собі дипломи як у державних вишах, так і у недержавних, де головне, аби вчасно студенти вносили плату за навчання. А навчатися, і навіть з'являтися на екзамени там зовсім не обов'язково. 

Але є у прокуратурі й такі, які добре розуміють ситуацію, але їм просто потрібно прикинутися тупими, якщо на цьому можна непогано «стригти капусту». Використовуючи при цьому й прес-службу, яка, як відомо, за минулий рік отримала у нашої редакції назву «Агенція «Одна баба сказала».

У даній ситуації, повідомляючи громадськість, що «скасовано протиправне розпорядження Житомирської райдержадміністрації», керівник прес-служби Т.Гоша чи той, хто за нею стоїть, швидше за все, свідомо пропустили слово «голова». Бо саме голова РДА видає розпорядження.

Так, пропустивши посаду, прокуратура вивела з-під удару й посадовця, який підписав, як визнає сама ж прокуратура, «протиправне розпорядження».

А тепер давайте розберемося. 

Навряд чи  ТОВ "Лідер Моторс Україна" безкоштовно отримало право власності на 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, розташованої біля дорожньої розвилки міжнародного значення. Без сумніву - чималу суму поклав собі у кишені той самий голова РДА, якого так замовчує прокуратура.

А може хтось такий наївний, що гадає, що  в подальшому Житомирська райдержадміністрація  (знову у повідомленні - без голови) протиправним розпорядженням БЕЗКОШТОВНО змінила цільове призначення ділянки на землю комерційного призначення?

Тому виникає запитання до прокурора Житомирської області Любомира Вітовича: скільки з 500 тисяч «американських гривень», зароблених на цій справі неназваним головою Житомирської РДА, отримали працівники прокуратури за те, щоб покрити його?

І все ж, пане Вітовичу, хто ж підписав вище згадане розпорядження? І хто готував «локшину на вуха» громадськості, готуючи вище вказане повідомлення прес-служби?

Пане прокурор, коли, насамкінець, прокуратура запрацює відкрито й гласно, називаючи поіменно мерзотників, проти яких прокуратура проводить певні дії. Тільки не потрібно пояснювати, як це робить постійно пані Гоша, що «злочинця злочинцем може назвати лише суд». 

Бо ніхто, наприклад, підозрюваних не збирається передчасно  називати злочинцями. Нам дурнями прикидуватися немає сенсу.

 

Чекаємо на вашу відповідь, пане Вітовичу.