29 травня 2020, 16:36 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Коли з'являться підручники у школах?

 

Валерій Івановський звернувся до "шоколадників" усіх мастей

Валерій Івановський звернувся до "шоколадників" усіх мастей

Валерій Івановський під час відвідин школи у Черемошному.

 

 

«Шоколадникам» усіх мастей

від Порошенка до Машковського і Парфентієвої
 

 

ОБУРЕННЯУ ході моїх постійних поїздок по Житомирському району і відвідування ще не закритих вами шкіл, виявилося, що до цих пір учні 7-х класів ще не забезпечені підручниками за новою програмою, яка їм була нав'язана в ході чергової шкільної «реформи». 

У результаті цього, вчителі змушені буквально «на пальцях» давати уроки з більш, ніж десяти предметів. 

За словами вчителів, інші ж підручники настільки недосконалі, що учням важко засвоїти їхній зміст. Не марно ж багато учнів, навіть випускних класів, не знають елементарного: таблицю множення чи коли розпочалася Друга світова війна.

Панове «шоколадники», пропоную вам відволікти увагу від місцевих виборів, поділу округів, сколачування «зондер-команд» по дерибану земель і бюджетних коштів, обдурюванню виборців різними обіцянками, і зайнятися справами, якими ви й маєте займатися - проблемами освіти в тому числі.

Чекаю відповідь на запитання: коли школи отримають підручники для 7 класів, якими вже торгують шахраї на базарах? Хто на цьому наживається?

Валерій ІВАНОВСЬКИЙ,
головний редактор газети 
"Сільське життя"

 

Дане обурення направлене у якості запита й голові Житомирської ОДА.

 

Валерій Івановський звернувся до "шоколадників" усіх мастей
З учнями школи у Дубовці.