29 травня 2020, 17:07 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Кому потрібна «війна пам’ятників»?

 З повідомлень ЗМІ стало відомо, що у місті Токмак Запорізької області демонтовано пам'ятник письменнику Тарасу Шевченку на центральній площі міста (на фото). Раніше повідомлялося, що влада Запоріжжя відмовляється розміщувати новини на сайті міськради українською мовою.

У березні минулого року в Черкаській області на в'їзді в село Шевченкове Звенигородського району, де розміщено Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка», невідомі викрали бронзовий пам'ятник поетові.

Тобто «війна пам'ятників» з подачі «шоколадників» розгортається...

 

Можна не сумніватися, що подібні вчинки проти пам’ятників Кобзарю є протидією на організовану «шоколадниками» війну з радянською топонімікою, з пам’ятниками, встановленими у ті часи. Бо ж з філософії та фізики відомо, що на кожну силу є протидія. Якщо хтось гадає, що мерзотники, які за завданням олігархів організовують «війну пам’ятників», не знають цю відому ще зі школи істину, то він помиляється, бо все робиться свідомо.

До речі, «кляті комуністи» у радянські часи у більшості населених пунктів України називали вулиці, пароплави та площі іменем Тараса Шевченка, встановлювали йому пам’ятники і його всі тоді поважали, вивчали у школах та вузах, а зараз його, без його відома, нинішні ідеологічні невігласи зробили жупелом у своїй боротьбі проти народу, проти його пам’яті про найкращі часи в історії України, коли пам’ятники Шевченку встановлювалися у тисячі разів більше, ніж зараз – нинішніми «національно-свідомими» «патріотами», які своїми діями лише розпалюють ворожнечу між людьми, у яких різні погляди на МИНУЛЕ, які опинилися у лайні СУЧАСНОСТІ, і які через це не мають МАЙБУТНЬОГО.

І взагалі, для чого змінювати вулиці? Що воно дасть, окрім лишньої мороки людям? Може дороги від цього стають кращими, освітлення з’явиться чи газ до осель підведеться? Що жителям вулиці Чапаєва у Житомирі при перейменуванні на вулицю Бандери стане жити краще? Тим більше, коли вони нічого доброго від Бандери не бачили і ставляться до нього вороже?

Зрозуміло було б, якби ненавидимий всім народом американський запроданець Яйценюк  створив такі економічні умови розвитку в Україні, коли б почали з’являлися б нові вулиці, села, підприємства, пароплави, то тоді й називай їх іменем Бандери, Дивізії СС «Галичина», Знищення вояками УПА поляків у 1943 році, Сені-Кулівлоб чи Шоколадного короля. Бо так взагалі виходить блюзнірство: вулицям, які побудовані в радянські часи і добиті у часи «незалежності» кравчуками-ющенками-яйценюками, надається ім’я тих, хто боровся проти радянської влади.

Доходить до маразму: село Жовтневе у Попільнянському районі перейменовано на ... Квітневе. То може місяць жовтень взагалі прибрати з українського календаря? Як це губошльоп Яйценюк до цього не додумався? Байден за це має йому дати копняка.

Або населені пункти та вулиці з назвою Радянська (Радянське) також стало незаконними. Ці ідіоти не розуміють, що цим «висікли самі себе». Бо ж ця назва походить від слова «рада», а ради є основою влади й у нинішній Україні - від сільської до Верховної. То що, виходить, що й нинішня наша влада - незаконна? Дибілізм повний! Чи може нам краще заживеться, коли ми перейменуємо Верховну Раду у Конгрес - як у Порошенкових господарів?

Сьогодні кляті «шоколадники» готові йти на все, щоб утриматися при владі і виконати якомога більше вказівок міжнародних авантюристів з-за океану для використання українців у якості «гарматного м’яса» у своїй геополітичній боротьбі з Росією. Використовується для цього все – в тому числі й «війна пам’ятників».

Нав’язуючи народу ідею позбавлення України від радянської топономіки навряд чи ці пройдисвіти (порошенки-яйценюки-гройсмани та інша наволоч) не розуміли, що все це викличе спротив значної частини нашого суспільства. Але пішли на це свідомо, бо ж «колотнеча» в Україні та загострення громадянської війни, є хорошою підставою, щоб утриматися при владі збанкрутілому режиму «шоколадників» та їхнього власного збагачення.

Це ж скільки добра зробила радянська влада для нашого народу, що навіть через чверть віку «незалежності» її топоніміка залишається особистим ворогом олігархів та їхніх прихвоснів при владі?

Що ж, якщо за ДВАДЦЯТЬ П’ЯТЬ РОКІВ обіцяного горлохватами у 1990-91 роках «щастя для народу в умовах незалежності» так і не вдалося затьмарити в очах та душах людей своїми «здобутками» дійсні ЗДОБУТКИ радянської влади, то залишається одне – знищувати пам’ятники тієї епохи, перейменовувати вулиці, знищувати серпи й молоти на фасадах «прихватизованих» будівель, бо ж підприємства, колгоспи, могутня армія, науку, освіту, медицину, безкоштовне житло ВЖЕ ЗНИЩЕНО і більше вже нічого немає, щоб ще можна було знищити або вкрасти.

Що тут ще скажеш – ганьба «шоколадникам» та їхньому Господарю – тупому ковбою з-за океану, а також нашим запроданцям, які ладні, аби втриматися біля «корита», лизати не лише його халяви, а й під хвостом його коня…

І наостанок запитання до Порошенка, Яценюка та їхньої зграї: коли відміните закон «про декомунізацію», адже ваш основний наглядач у сфері законодавства - Венеціанська комісія, визнала цей закон недемократичним?

 Чи ви дослуховуєтеся до її рекомендацій вибірково, коли це вигідно вам особисто? І коли ви породите хоча б одну загальнонаціональну ідею, яка об'єднає всіх - Схід і Захід, Південь і Північ України? Чи вас не цікавить об'єднання українців, бо це завадить вашому гешефту? Саме тому ви героїзуєте націоналістів, проти чого категорично виступає Польща та Європа в цілому?

І коли ви понажераєтеся, сволото?! Щоб ви вдавилися тими казковими збагаченнями, організованими на геноциді нашого народу!

Як засвідчують дані соцопитувань  треба міняти таблички не на будинках, а на кабінетах тих, хто придумав цю авантюру та свідомо ігнорує філософську істину - хто не знає свого минулого, той не має майбутнього. Ось це й відбується  в Україні у часи Порошенка та його невігласів.