3 червня 2020, 22:05 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

У житомирських "панамських патріотів" новий очільник

 Житомирський міський голова бізнесмен Сухомлин, скоріш за все, відчувши неминучий крах партії-привиду «Блок Петра Порошенка», вирішив «зіскочити» з посади голови Житомирської територіальної організації БПП. Тому 12 червня новим очільником «Партії панамських патріотів» на Житомирщині обрано ще одного місцевого бізнесмена Рабіновича.

Не дивує  те, що на обласний форум правлячої партії приїхало лише … 33 делегати, що також наводить на думку про її цілком прогнозований сумний кінець. Адже вона створено майже підпільно місцевими бізнесменами саме для того, щоб самим пролізти у владу і вирішувати власні бізнесові інтереси.

На цей «сходняк» приїхав ще одни бізнесмен, а нині «видатний державний діяч» Зубко, якого Порошенко проштовхує вже у третій уряд, діяльність якого також вкрай негативно сприймається народом. Був там ще один «панамський патріот» - народний депутат Арешонков. На зборищі зафіксована й присутність голови Житомирських районних «панамців» Т.Парфентієвої та голови Житомирської РДА С.Микитюка.

То ж агонія режиму Порошенка підходить до завершення. Цікаво буде побачити, у яких нових політичних проектах з'являться нинішні житомирські "панамці", скажімо, через рік?