29 травня 2020, 16:42 Житомир: °C
Валерій Івановський
Головний редатор газети "Сільське життя", магістр державного управління, політолог, письменник, голова Житомирської громадської організації "Влада - народу!"

Терміново: Депутати облради мають це знати!

Житомирська обласна рада

А.Лабунській 

В.Ширмі

керівникам фракцій

депутатам

 

Редакція газети «Сільське життя» звертає вашу увагу на тому, що на 5-ту сесію 7-го скликання Житомирської обласної ради 21.07.16 р. виноситься питання «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області».

У ньому, зокрема, передбачено розгляд питання створення Станишівської ОТГ. У зв’язку з цим, редакція повідомляє про наступне:

 

1. Станишівський сільський голова своїм розпорядженням від 18.04.16 р. ініціював створення Станишівської ОТГ, до складу якої мали бути включені й три села Левківської сільради.

 

Туровецька, Ліщинська, Луківська та Пісківська сільради підтримали цю ініціативу, але зробили це шахрайським методом, ввівши людей в оману, поставивши їх перед вибором: Станишівка або Новогуйвинське, і не пояснивши людям, що вони й далі можуть залишатися у статусі нинішніх сільських рад.

 

При цьому сільські голови зрадили інтереси своїх громад в обмін на посади для себе та своїх родичів у правлінні новостворюваної «резервації».

 

А Левківська сільрада взагалі відмовилася  входити до Станишівської ОТГ.

 

Тому процес створення Станишівської ОТГ необхідно розпочинати спочатку (без Левківської сільради), а не виносити дане питання на розгляд сесії облради. 

 

Через це редакція пропонує зняти його з розгляду.

 

2. Процес «добровільного» об’єднання територіальних громад недостатньо  забезпечений законодавчо, про що постійно говорять й вищі посадові держави, а також не сприймається народом та веде до остаточного знищення українського села - як колись «реформатори» знищили економічну основу села - колгоспи.

 

Тому редакція також пропонує депутатам зняти дане питання з розгляду.

 

Сподіваємося, що нинішній склад Житомирської облради, на відміну від минулого,  не піде шляхом шахрайства у цьому питанні.

 

Прошу дане звернення розповсюдити серед депутатів Житомирської обласної ради перед початком роботи сесії.

 

                          Головний редактор газети "Сільське життя"                                        В.ІВАНОВСЬКИЙ

19.07.16