Місто

Тернополяни взяли реванш у житомирського Полісся за поразку в І колі

1 October 2017, 15:56

У суботу, 30 вересня, житомирський ФК «Полісся» приймав вдома тернопільську «Ниву» в рамках 14 туру ІІ ліги України.

Житомиряни розпочали гру першим номером і вже в перші хвлини загрожували воротам гостей. Але на восьмій хвилині тернополяни здорово контратакували і відкрили рахунок. На 30 хвилині гості знову відзначилися у воротах Міхєєва. Під кінець 1 тайму житомиряни мали декілька нагод, щоб відіграти один м'яч, але підопічним Едуарда Хаврова просто катастрофічно не щастило у, здавалось би, стовідсоткових моментах.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь Ниви Тернопіль. А в другому таймі житомирянам так і не вдалося подолати щільну оборону гостей. Ниві Тернопіль вдалося взяти реванш за поразку в І колі.

Стартові склади команд:
Полісся: 1 Міхєєв Дмитро, 28 Дехтяренко Олександр, 26 Жовтюк Микола, 23 Тарасенко Ерік, 3 Менжега Олександр, 11 Зайнчковський Максим (К), 22 Ковтун Артем, 10 Олексієнко Ігор, 27 Малєй Юрій, 25 Дячук Сергій, 77 Коровіков Віктор
Нива: 1 Механів Максим, 23 Пріхна Дмитро, 5 Музиченко Антон, 13 Нагорний Павло, 6 Кохман Ігор, 10 Слоневський Богдан (К), 8 Вонс Ігор, 19 Пришнівський Володимир, 15 Мороз Тарас, 11 Гатала Ігор, 20 Литовченко Олексій.