Політика

В Житомирі Януковичу показали червону картку

7 March 2012, 16:45

6 березня під стінами Житомирської облдержадміністрації відбулася акція молодих активістів, присвячена другим роковинам перебування при владі Януковича.

Молоді люди Всеукраїнських молодіжних громадських організацій «Студентська Свобода» та «Сокіл» показали Януковичу та його команді червону картку

ЗА те, що:
- обіцяв квартири для молоді - дав камери для політв’язнів;
- обіцяв 75 % бюджетних місць у ВУЗах - дав українофоба Табачніка;
- фінансує тушок, замість підвищення стипендій;
- працевлаштовує «сім’ю», замість молоді;
- збільшує призов, замість професійної армії;
- корумпує освіту замість покращення її якості;

А також за десятки інших невиконаних перед молоддю обіцянок! Червона картка є символом дискваліфікації. Молодь вважає, що цей гравець назавжди повинен покинути українську політику!

Нагадуючи конкретні обіцянки, які були дані молоді Януковичем та його командою, учасники акції зазначили, що Президент повністю відступився від них у своїй діяльності та сконцентрувався на зовсім інших завданнях. В результаті Янукович протягом 2-х річного терміну перебування при владі повністю втратив довіру молоді, зрадив її.

Наприкінці молодь оголосила, що проведення подібних акцій відбувається в рамках національної молодіжної кампанії «ВСТАВАЙ!» метою якої є виведення з української політики Януковича, шляхом активізації молоді! Очищення країни від подібних політиків під силу тільки молоді, вважають активісти.


Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі