Політика

В Житомирі молодь партії «УДАР Віталія Кличка» вимагала звільнити Януковича та його команду

16 березня 2012, 09:45

У рамках Всеукраїнської молодіжної акції " Вставай"!, присвяченої дворіччю правління нинішньої влади, 15 березня, під стінами Житомирської міської ради молодіжне крило партії "УДАР Віталія Кличка" з колегами по опозиції показали Януковичу червону картку, що означає бажання молодих звільнити його і його " професійну" команду.

Молоді УДАРівці підтримуючи вимоги опозиції надали свою оцінку діям нинішньої влади та висунули наступні вимоги:

по-перше, ЗАБЕЗПЕЧИТИ РЕАЛЬНИЙ ДІАЛОГ З ОПОЗИЦІЄЮ;

по-друге, ПОЧУТИ ГОЛОС МОЛОДІ;

по-третє, найголовніше, ВИКОНАТИ УСІ НАДАНІ ОБІЦЯНКИ.

Проте, УДАРна молодь запропонувала свою АКТИВНУ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННІ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ТА КРУГЛИХ СТОЛІВ З ПИТАНЬ, ЯКІ ТУРБУЮТЬ МОЛОДЬ ЖИТОМИРА ТА ОБЛАСТІ.

У своєму виступі Голова Виконкому Житомирської обласної організації Ярослав Лагута зазначив наступне:

«Нажаль влада забула про ті обов’язки, який поклав на них народ.  Ми прийшли їм нагадати, що вони підзвітні перед виборцями, тими людьми, які їх фактично призначили на відповідні посади. І в разі, якщо представники влади погано виконують свою роботу люди мають повноцінне право їх звільнити».

Під час акції члени молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» спілкувались з людьми, вислуховували їх думки та висловлювали позиції своєї партії.

«Спілкуючись з людьми, приємно здивувало наявність однодумців, небайдужих до нинішньої ситуації в житті молоді. Нажаль дуже багато  сумних прикладів, які довелося почути, стосовно невиконаних обіцянок, байдужості влади тощо. Тому, молодіжне крило нашої партії, намагатиметься працювати, в тому ж русі, над покращенням соціального життя молодих Житомирян», - зауважила Світлана Пахольчук, керівник молодіжного крила Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка»

 Кожен перехожий громадянин отримав черговий випуск Всеукраїнської газети «УДАР» та міні-програми партії.

Житомирська обласна організація ПП «УДАР Віталія Кличка»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі