Політика

На ремонт ліфтів у Житомирі виділено 3,5 млн. грн. – «Фронт Змін»

30 березня 2012, 13:56

За ініціативою фракції «Фронт Змін» у Житомирській міській раді виділено 3,5 мільйонів гривень на проведення обстеження та ремонту ліфтів у багатоповерхових будинках міста Житомира. Також «фронтовики» ініціюють виділення ще 3 мільйонів гривень на проведення капітального ремонту самих багатоповерхівок.

«Фронт Змін» займає принципову позицію в питаннях покращення умов життя в місті Житомирі. Саме тому, за зверненнями житомирян, у грудні минулого року ми почали шукати шляхи вирішення питання обстеження та ремонту ліфтів. Сьогодні вже виділено 3,5 мільйони гривень, аби можна було розпочати ремонтні роботи ліфтів, які відпрацювали понад 25 років», - заявив голова фракції партії в Житомирській міськраді Володимир Михалець.

За словами Володимира Михальця, «це далеко не вся сума, необхідна для приведення ліфтового господарства у належний стан. Проте головне, що роботу розпочато, а стан справ з ремонтом «фронтовики» контролюватимуть і надалі та приділятимуть увагу не лише ліфтам, а й капітальному ремонту багатоповерхівок». Зокрема, депутат повідомив, що в змінах до бюджету на 2012 рік фракція «Фронт Змін» ініціює виділення 3 мільйонів гривень на проведення капітального ремонту багатоповерхових будинків у Житомирі.

«Бюджетне планування було проведено неправильно. При потребі на ремонт багатоповерхівок -  67 мільйонів, виділяється лише 3 мільйони гривень та ще 7 мільйонів на ремонт будинків, де стан критичний: протікає дах чи практично відсутні комунікації. Влада знаходить гроші на безліч питань, але не на ті проблеми, які турбують мешканців міста. Тому, фракція ініціює доручення департаменту фінансів міськради вишукати гроші на проведення капітальних ремонтів багатоповерхівок у цьому році, а не виділяти кошти за підсумками півріччя чи року, коли прийде осінь-зима й проведення ремонтних робіт буде або неможливим, або неякісним», - наполягає голова фракції «Фронт Змін».

Прес-служба Житомирської територіальної організації партії «Фронт Змін»
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі