Четвертий тур чемпіонату Житомирського району з футболу відзначився сюрпризами

29 May 2012, 11:56

27 травня відбулись матчі 4 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу.

В першу чергу хочеться поділитись радісною новиною, а саме відкриттям нового стадіону в с. Іванівка, яке відбулось минулої неділі. На урочисте відкриття зібралось чимало вболівальників футболу, і не лише з Іванівки. Ми поздоровляємо іванівських футболістів та вболівальників із цією знаковою подією.

А матчі 4 туру принесли відразу декілька несподіваних результатів. Обидва лідери цього чемпіонату втратили очки. І якщо «Атлет» зіграв у нічию, то «Танкіст» зазнав першої поразки. Варто відзначити, що «Атлет» також був зовсім близько від поразки, і зумів зрівняти рахунок лише на останній хвилині завдяки автоголу, який забив у свої ворота гравець Кам’янки. Також варто відзначити, як несподівано легко «Метеор» переміг Троянів на його ж полі. Першу перемогу в чемпіонаті здобув «Інтерстиль», перемігши Глибочицю.

Результати матчів у Вищій лізі:

«Профільтех» (Іванівка) – Садки  1:1 (1:0)

«Інтерстиль» (Тетерівка) – Глибочиця  2:0 (0:0)

Кодня – «Родос» (Вереси)  2:0 (2:0)

Троянів – «Метеор» (Василівка)  1:5 (1:2)

«Колос» (Ліщин/Лука) – «Танкіст» (Новогуйвинське)  2:1 (2:0)

1

Цікаві матчі також відбулись в першій лізі. Так, несподіваного розгрому від «Зорі» зазнав «Танкіст-2», до цього туру не програвавши. Важку перемогу здобув «Промінь». Після першого тайму, ведучи у грі з Сінгурами 3:0, гравці Левкова розслабились і мало не втратили перемогу. Такими ж бойовими видались ігри між «Профільтех-2» та Вересами і Березівкою та Довжиком.

Результати матчів у Першій лізі:

«Профільтех-2» (Іванівка) – Вереси  3:2 (1:1)

Клітчин – «Сокіл» (Вертокиївка)  0:7 (0:4)

«Експресс» (Висока Піч) – «Нібулон» (Тютюнники)  4:0 (2:0)

«Стандарт» (Піски) – «Регіони» (Слобода-Селець)  0:2 (0:2)

Сінгури – «Промінь» (Левків)  2:3 (0:3)

«Танкіст-2» (Новогуйвинське) – «Зоря» (Оліївка)  0:5 (0:4)

0

Цікаві матчі нас чекають і в 5 турі, а це і «Профільтех» - Кодня і «Колос» - Кам’янка, «Метеор» - «Родос» і «Інтерстиль» - Садки, «Танкіст» - Троянів і «Атлет» - Глибочиця. Тож запрошуємо любителів футболу на стадіони в Іванівці, Кам’янці, Василівці, Пісках, Новогуйвинському та Вертокиївці.

Нагадаємо, що більш детальну інформацію про хід чемпіонату можна дізнатись на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua