Політика

2 червня у житомирському гідропарку відбудеться свято «Зміни своє літо»

31 травня 2012, 13:12

 У суботу 2 червня в житомирському гідропарку відбудеться свято для молоді «Зміни своє літо!:)». Захід організовує молодіжка «Фронту Змін» в рамках проекту «Понеділок, що надихає». Гостем свята буде депутат обласної ради, голова «Фронту Змін» Житомирщини Геннадій Зубко.  Саме під патронатом Геннадія Зубка другий місяць поспіль в місті  діє молодіжний просвітницький благодійний проект «Понеділок, що надихає».

  «Коли доля дає тобі шанс – зроби все можливе, щоб втілити в життя свою мрію» – під таким лозунгом  цього тижня в кінотеатрі «Україна» відбувся черговий захід проекту. Гостями стали герої другої частини фільму «Натхненні Житомиром» молодого житомирського режисера Дмитра Голумбевського та автор кінострічки. Про свої здобутки розповіли художник Олексій Полак, боксер Віра Макресова, байкер Богдан Скорий, актор Ярослав Медведєв, тренер з плавання Марина Філіппова.

 «Організатори – молодіжне крило «Фронту Змін» та студія Ц-TV доклали всіх зусиль, щоб кожен, хто побував сьогодні на заході став більш впевненим та наполегливим у досягненні мети, більш життєрадісним та успішним», - говорить студентка Житомирського державного університету Анна та зазначає, що є постійною учасницею заходів в рамках проекту.

 У другій частині заходу  глядачам був представлений чудовий фільм «Жовтневе небо» режисера Джо Джонсона, що знятий на основі реальних подій.

 «Стрічка розповідає про молодих хлопців з невеличкого американського містечка, які ціною неймовірних зусиль наперекір суспільній зневірі здійснили мрію, чим кардинально змінили свою долю та життя власних родин. Є над чим поміркувати молодим людям, які прагнуть життєвих перемог», - говорить Ольга Фаріон і повідомляє, що зібрані в ході заходу кошти – 820 гривень, будуть спрямовані на проведення 2 червня 2012 у гідропарку на пляжі молодіжного свята «Зміни своє літо!».

 Програма свята «Зміни своє літо! :)»

Час та місце зустрічі: Житомир, пляж  гідропарку,  2 червня 2012 , 11:00.

11.00 - 12.00 - РОЗФАРБУЙ ВЛАСНЕ ЛІТО! - робота мистецької майстерні "Арт-село" для дітей та всіх бажаючих, також  художники з боді-арту роблять всім бажаючим малюнки-подарунки на тілі; працюють професійні фотографи; учасників пригощаємо смачними подарунками.

12.00 - 14.00 - ЗРОБИ СВОЄ ЛІТО КРАСИВИМ! - конкурс з професійного боді-арту (художники розмальовують 1-2 людини для конкурсу.

14.00 - 14.30 - ДОДАЙ СИЛИ ТА КРАСИ ВЛАСНОМУ ТІЛУ! спортивні змагання з ектримального жиму - ух, буде гаряче!!!

14.30-15.00 - визначення переможців попередніх конкурсів, вручення подарунків, конкурс "Королева пляжу".

 15.00 - 18.00 - дискотека на пляжі - ТАНЦЮЙ ТА ЗАСМАГАЙ!

Прес-служба Житомирської організації політичної партії "Фронт змін"

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі