Політика

В День захисту дітей УДАРівці привітали вихованців Житомирського обласного будинку дитини

2 червня 2012, 11:06

Кожна дитина має право на щастя! Обов\'язок дорослих - зробити все необхідне, щоб захистити дітей від жорстокості, зростити їх в умовах свободи і любові, саме за таким принципом діє партія «УДАР Віталія Кличка» та доводить це на ділі.

1 червня Голова Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Рустам Раупов та Голова виконавчого комітету обласної організації Ярослав Лагута разом з однопартійцями завітали до обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, щоб привітати малят центру з Міжнародним днем захисту дитини.

Море яскравих сюрпризів від Житомирських УДАРівців отримали діти в подарунок до свята. Дякуючи за це, малюки запросили гостей на свій святковий ранок, де зустріли літо яскравою театральною постановкою, у якій змогли продемонструвати усі свої здібності та таланти, чим і порадували усіх присутніх.

Як підкреслив Рустам Раупов, питання з охорони здоров\'я та захисту дітей займає велике місце в програмі партії «УДАР Віталія Кличка».

«Ми не залишаємося байдужими до здоров\'я, виховання, розвитку і соціальної адаптації дітей. Тому вже не вперше зустрічаємося з цими дітьми та їх вихователями задля з’ясування та вирішення проблемних питань. Але в цей світлий день ми залюбки хочемо подарувати дітям краплинку щастя та тепла, висловити свою повагу до всіх, хто приймає важливу роль у вихованні малят. Дай Бог усім здоров\'я міцного, любові щирої та людського щастя», - зазначив Рустам Раупов.

Головний лікар будинку дитини Світлана Урсуленко подякувала за довгу співпрацю з обласною організацією партії «УДАР Віталія Кличка» та знов запросила відвідати їх заклад.

Прес-служба Житомирської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі