Політика

Житомирські УДАРівці взяли участь у мітингу опозиційних сил на підтримку української мови

5 June 2012, 18:14

В рамках Всеукраїнської акції «Покращили» життя – взялися за мову?!», проти підписання закону про засади мовної політики, 5 червня під стінами Верховної Ради відбувся мітинг опозиційних сил на підтримку української мови, в якому взяли участь понад дві тисячі представників партії «УДАР» з усіх регіонів.

Активну участь в акції взяли представники Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з Головою обласної організації партії, членом Політради партії Рустамом Рауповим. Під час мітингу УДАРівці виголошували своє обурення з приводу ухвалення мовного законопроекту, що розколює українське суспільство.

Під час свого виступу Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко назвав ганебним сьогоднішнє голосування у Верховній Раді. Крім того, він зазначив: «Я розмовляю українською, російською, німецькою, англійською і впевнений в тому, що сучасна людина повинна говорити багатьма мовами, це робить світ відкритим для неї. Але як громадянин України я переконаний, що державна мова в нас повинна бути одна – українська. І вона сьогодні потребує захисту».

Партія «УДАР Віталія Кличка» звертається до інших опозиційних сил з вимогою виробити спільний план протидії провокаторам, які намагаються «проштовхнути» скандальний мовний закон.

«Мова йде про захист української державності і тут потрібно діяти спільно, рішуче, консолідовано і узгоджено. Інакше події розгортатимуться так, як це трапилося сьогодні. «УДАР» поки що не має фракції в парламенті, інакше сьогодні ми б протистояли цій ганьбі. Наша партія захищатиме єдину державну мову – українську – поза парламентом і всіма доступними засобами», – наголосив Віталій Кличко.

Прес-служба Житомирської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка"

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі