Спорт

Журналіст Житомир.info акредитований на матчі Євро-2012, які проходять у Польщі. Перший фото-звіт

9 June 2012, 15:54

Журналіст Житомир.info В’ячеслав Ратинський, який є фотокореспондентом ІА «Українські новини», акредитований від інформагентства на висвітлення матчів Євро-2012 у Польщі.

Славко поділився враженнями від організації роботи журналістів, які висвітлюють матчі, та розповів про гру збірних Росії і Чехії, яка відбувалася у Вроцлаві. Нагадаємо, що цей поєдинок закінчився з рахунком 4:1 на користь збірної Росії.

«Мій перший матч Росія-Чехія групового раунду фінальної частини ЄВРО-2012, який проходив на величезному і красивому, новому Вроцлавському стадіоні.

Першою справою я пішов до прес-центру, щоб забрати акредитацію на матч. Прес-центр чудово обладнаний і створені кльові умови для роботи фотокорів. Єдина проблема була з вайфаєм - майже не працював. Але можна було підключитися до кабелю. Саме цікаве, що в прес-центрі можна орендувати будь-яку техніку Canon абсолютно безкоштовно (про це мені розповіли після матчу). Власне, хочу спробувати орендувати якийсь об’єктив на матч у Гданську, напевно 400mm F.4, кажуть він хороший, ну і відповідно не важкий і не великий.

Цілий день була сонячна погода, а ближче до матчу почало збиратися на дощ. А коли матч таки почався, то дощ розійшовся не на жарт. Пощастило, що моє місце було там, де дощ майже не летів.

Кажний репортер мав свій окремий стільчик коло огорожі поля, там можна було підєднати комп’ютер до розетки і Інтернету.

Ну а тепер про матч. Оскільки це був мій перший матч турніру, то як кажуть, «первый блин комом»: вибрав не дуже хороше місце, не зовсім добре налаштував техніку та інше. Але не так погано, як мені здавалося. Є хороші фото і мене це тішить.

Сам матч був доволі нецікавий, росіяни ліниво бігали по полю та впевнено забивали чехам, а ті у свою чергу нічого не могли зробити і спромоглися лише на один гол...

Після такої гри Росії з Чехами, збірна Польщі має серйозно підійти до гри у Варшаві, бо з греками вже зіграли так собі (1:1), якщо будуть так продовжувати, то не бачити їм виходу з групи.

Ну а сьогодні я гуляю по Вроцлаву. Вночі маю потяг на Гданськ, завтра мега-матч - Італія-Іспанія.

Дивіться футбол, вболівайте, і вболівайте за мене!

Ваш Славко Ратинський.

П.С. Забув написати про російських вболівальників. Я думав, що це лише стереотипи, але реально є баяни, шапки-ушанки, прапори з орлами...  Росіяни випадали з трибун, відривали стільці і кидали їх на поле (один такий впав за півметра від мене), кидали фаєра і петарди...жах. Дикі люди».

Фото В’ячеслава Ратинського

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі