Суспільство

В Коростені Житомирської області до Дня довкілля провели екологічний квест

12 June 2012, 16:02

 «Чиста країна залежить від тебе» – саме під таким девізом в Коростені цими вихідними відзначили Всесвітній день довкілля.

Організатори акції – Програма розвитку ООН, Коростенська міська рада, Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат».

Понад 200 дітей та біля сотні дорослих зібралися суботнього ранку в парку імені Миколи Островського. Акція розпочалася з прибирання території парку, а завершилася цікавим та пізнавальним екологічним квестом, участь у якому мали можливість взяти усі бажаючі. Усі учасники квесту були розділені на 7 команд. До складу кожної команди увійшли (50:50) коростенські діти та житомиряни – учасники Школи юних журналістів. 

Спеціально для цієї гри організатори підготували цікаві завдання та локації.  Учасники квесту мали змогу згадати все, що вони знають про довкілля та його збереження, навчилися очищати воду, перевірили командну роботу на лижах, відкрили багато цікавих куточків у парку, знайшли нових друзів, отримали масу позитиву, весело та з користю провели час.  На учасників квесту чекали подарунки від організаторів заходу. Усі учасники квесту отримали подяки особисто з рук Коростенського міського голови – Володимира Васильовича Москаленка.

«Для підготовки ігрового компоненту програми ми запросили спеціалістів, що допомогло нам зробити акцію насиченою та цікавою. До участі у квесті ми залучили наших юних журналістів, які продемонстрували не лише свої журналістські вміння, але й активно проявили себе у всіх заходах акції», - зауважила Жанна Соловйова, голова правління Молодіжної громадської організації «Сучасний формат».

МГО "Сучасний Формат"

www.sformat.org

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі