![](https://www.zhitomir.info/f/images/2012/06/12/108664/2012-06-12168147_w440_h290.jpg)
9-10 червня у Феодосії завершився чемпіонат України з велосипедного спорту.
Про це Житомир.info повідомили в прес-службі головного управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації
Вихованка Малинської школи Тетяна Рябченко, яка є кандидатом на участь у ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні, фінішувала другою і зберігає шанси на потрапляння до олімпійської збірної команди України. Усе вирішиться на чемпіонаті України 21-26 червня у Білій Церкві, де найсильніші спортсмени нашої держави будуть змагатися по олімпійській програмі у груповій та роздільній гонках.