Суспільство

Через два тижні після початку пляжного сезону у Житомирі розпочнеться місячник з безпеки на воді

14 June 2012, 15:27

 

З 15 червня по 15 липня у місті Житомирі проходитиме місячник з дотримання основних правил безпеки на воді, з метою забезпечення охорони життя та здоров'я жителів міста під час літнього відпочинку на воді.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі Житомирської мерії.

Станом на 14 червня 2012 року на водоймах області вже загинуло 23 особи, в тому числі троє дітей. Слід зазначити, що всі вони загинули у невизначених та необладнаних для купання місцях, порушуючи елементарні правила поведінки на водних об’єктах.

У ході місячника управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради буде проведено низку заходів, направлених на доведення до населення основних правил поведінки на воді, необхідності їх суворого дотримання.

Для проведення місячника та виконання цих заходів організовано роботу управлінь та відділів міської ради, міської комунальної рятувальної служби на воді, КП «Парк культури та відпочинку імені Ю. Гагаріна», районних у місті відділів УМВС, муніципальної міліції та Держфлотінспекції України у Житомирській області, які спрямовуватимуть свої зусилля на роз’яснення правил безпечної поведінки на воді, як дорослим так і дітям. Робота серед дітей проводитиметься в літніх таборах відпочинку, шкільних літніх таборах та дошкільних навчальних закладах. Заплановано розміщення у місцях відпочинку та купання друкованих матеріалів з правил поведінки на воді.

Будуть проводитись рейдові перевірки з дотримання заходів безпеки громадянами під час користування човнами та водними велосипедами на човнових станціях (пунктах прокату) міста. Також планується здійснювати комісійні перевірки водних об'єктів, які не визначені, як місця масового купання.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі