Суспільство

Літній табір для особливих родин «Добра оселя» відсвяткував своє 10-річчя

14 липня 2012, 13:38

13 липня виповнилося 10 років із дня проведення першого літнього табору для сімей з дітьми та молоддю з інвалідністю «Добра оселя», що проводить Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» на базі відпочинку «Карітас-Спес» у с. Зарічани.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі Житомирської мерії.

Привітати та вручити подарунки дітям та волонтерам табору приїхали заступник мера Житомира Олександр Бочковський, головний лікар центральної дитячої міської лікарні Володимир Башек та голова Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» Кен Ней.

Щороку влітку протягом трьох тижнів понад 100 дітей із особливими потребами та їх батьки мають змогу відпочити у таборі «Добра оселя» та пройти курси реабілітації. Під час перебування у таборі діти цілий день проводять із волонтерами, лише в обід та у нічний час вони знаходяться із батьками. Це дає змогу дітям долати бар’єри ізоляції, відчути себе потрібними з унікальними особливостями. Батьки у цей час можуть відпочити та мають можливість отримати консультацію спеціалістів по роботі з дітьми з інвалідністю та консультантів-психологів.

«Наша робота направлена на збереження вагітності та сім’ї після народження дитини із особливими потребами. Місія надає можливість батькам побачити та зрозуміти ту необхідність, яку вони значать для своїх дітей. Також ми надаємо матеріальну підтримку сім’ям перший час після народження дитини», -  розповіла керівник житомирського відділення МБФ «Місія в Україну» Олександра Башек

У день відзначення 10-річчя табору «Добра оселя» дітям влаштували справжнє свято із концертом, повітряними кульками, надувними гірками та великим тортом зі свічками. Організатори дійства досягнули головного результату – блиску в очах дітей та радості їх батьків. 

Фото прес-служби Житомирської мерії

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі