Політика

Ірина Синявська: Крісло голови обласної ради потрібне тим, хто хоче і на далі розкрадати комунальне майно

26 грудня 2007, 19:20

Як повідомляє прес-служба облради, про це заявила голова Житомирської обласної ради Ірина Синявська.

Голова обласної ради також заявляє наступне: „Я хочу, щоб виборці знали про те, що сьогодні іде дискредитація представницького органу місцевого самоврядування – обласної ради. Але мета цієї дискредитації навіть не Синявська, не конкретна людина, а крісло голови обласної ради, в яке має сісти той, хто доведе до кінця крадіжку тих об'єктів, на які покладене око ще з 2004 року.”

„В черговий раз комісія, яка відповідає за комунальні питання не захотіла розглядати питання комунальної власності, оскільки певна когорта депутатів вважає голову цієї комісії Василя Мехеда нелегітимним. Розумієте, такі умови поведінки депутатам диктує їхній колега, який вже три роки поспіль має єдину мету по захопленню цілого ряду об'єктів, які належать до спільної власності територіальних громад”, - відзначила напередодні чергового сесійного засідання голова обласної ради Ірина Синявська.

Ірина Синявська окреслює і власну позицію: „Все, що я буду робити, як голова обласної ради – це різними методами, можливими і неможливими, не допускати цієї ситуації з розкрадання майна.”

Житомир.info

 

Матеріали по темі