Суспільство

Житомирська область серед лідерів за створенням та відновленням дитячих садків

18 June 2013, 16:37

Житомирська область займає лідируючі позиції в країні щодо створення та відновлення дитячих садочків.

Про це йдеться у повідомленні Житомирської облдержадміністрації.

18 червня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів селекторну нараду з керівниками регіонів з питань виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

«У регіонах повинна проводитися посилена робота по створенню та відновленню дитячих садочків, щоб охоплення дітей дошкільною освітою в цілому по державі було 100%», - наголосив Олександр Вілкул.

Як інформує відомство, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відзначив, що найкраще за п’ять місяців 2013 року по створенню місць у дошкільних навчальних закладах спрацювали Волинська та Одеська області, лідерами у державі по створенню та відновленню дитячих садочків залишаються Житомирська, Черкаська та Полтавська області.

«Соціальні ініціативи Президента України щодо дітей – першочергове завдання обласної влади. На Житомирщині за останні три роки створено 8600 нових місць у дошкільних навчальних закладах, до кінця 2013 року планується створити ще 1500 місць. Питання готовності загальноосвітніх шкіл до нового навчального року та до осінньо-зимового сезону перебуває на постійному контролі обласної влади. З початком навчального року буде відремонтовано та відновлено до належного стану всі санітарно-гігієнічні кімнати при школах», - цитує прес-служба Житомирського губернатора Сергія Рижука.

Зараз у всіх областях України актуальним залишається питання запровадження єдиної електронної реєстрації щодо запису дітей до дошкільних навчальних закладів.

«Житомирщина наразі активно вивчає досвід Дніпропетровської області, яка перша в Україні запровадила електронну реєстрацію до дитячих садочків. Планується до кінця 2013 року запровадити електронну реєстрацію і в інших регіонах України, в тому числі і в нашій області», - повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі