Житомирський плавець привіз медалі з чемпіонату України

10 червня 2014, 17:25

Спортсмен з Житомирської області завоював дві медалі на чемпіонаті України з плавання в ластах та марафонських пропливів у ластах.

Про це повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Команда Житомирської області в складі восьми спортсменів і тренера взяла участь в змаганнях чемпіонату України 2014 року з підводного спорту (плавання в ластах та марафонських пропливів у ластах), що проходив з 1 по 5 червня в Києві.

Перші чотири дні спортсмени змагалися в басейні Палацу підводного спорту, а в останній – на озері Тельбін (масив «Березняки»).

Найбільшого успіху досяг майстер спорту Олександр Прищепний, який завоював срібну медаль в підводному плаванні на 400 м та бронзову – в підводному плаванні на 100 м.

Ще шестеро спортсменів потрапили до шістки кращих в особистому заліку чи в складі команд в естафетному плаванні 4 х 100 м в біластах та 4 х 100 м в моноластах. Зокрема, майстер спорту Дмитро Бідюк зайняв п’яте місце в підводному плаванні на 100 м та шосте в плаванні в ластах на 50 м., а Валентин Залеський був п’ятим на дистанції 400 м підводного плавання. 

Загалом у змаганнях брали участь понад 150 спортсменів, що представляли 12 команд з різних міст України.

До складу команди Житомирської області входили представники спортивного клубу «Оазис» Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Степаненко В.С.).

Фото департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі