Суспільство

У Бердичеві збираються виділити землю для собачого притулку

19 September 2014, 09:38

В місті Бердичів Житомирської області незабаром з’явиться притулок для бездомних собак.

Про це на засіданні виконавчого комітету повідомив заступник Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук, - інформує телеканал ВІК.

В основу появи закладу місцевими фахівцями було взято приклад сусіднього Коростеня. Притулок зведуть вулиці Чуднівській, поруч із КП «Бердичівкомунсервіс» – подалі від житлового будівництва, згідно з усіма санітарними нормами. Притулок буде розрахований на 250 тварин.

Вже розроблено проектну документацію, і єдина проблема – недостатнє фінансування як на саме будівництво, так і на утримання притулку, - констатує Сергій Онофрійчук.

«За цінами минулого року притулок мав обійтися Бердичеву у близько 2,5 мільйонів гривень. Нині, звісно, ціни зросли, і остаточна вартість буде визначена після державної експертизи. Утримання ж, за приблизними підрахунками, становитиме порядку 60-70 тисяч гривень. Згідно законодавства, потрібен персонал у кількості 6-8 осіб, плюс енергозабезпечення та забезпечення продуктами», - говорить Сергій Онофрійчук.

Тож посадовці налаштовані залучати приватні кошти та допомогу волонтерських організацій. Свою готовність посприяти фінансами й рештою необхідного у будівництві притулку виказали місцеві пекарі, м’ясопереробники і навіть пивовари.

«Ми розробили документацію, на найближчій сесії буде відповідне рішення по земельній ділянці – це суто технічне питання. Земля виділена і можна розпочинати», - сказав бердичівський міський голова Василь Мазур.

Як повідомляв Житомир.info, влада Житомира планувала виділити 500 тис. грн. на облаштування собачого притулку в колишньому свинарнику

Під час засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Фото ВІКу

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі