Місто

На притулок для бродячих собак у Житомирі планують виділити ще 500 тисяч гривень

25 березня 2014, 09:41

Більше мільйона гривень з міського бюджету виділила попередня влада Житомира на придбання колишнього свинарника, де планували влаштувати муніципальний притулок для собак.

Так це місце виглядало восени, одразу після купівлі.

Перші поселенці мали перебратися сюди ще до настання холодів. З того часу тут мало що змінилося. Зусиллями волонтерів на території хіба що вирубали чагарники та прибрали сміття. Розпочати облаштування притулку планували з приходом 2014-го, але через буремні події в Україні це питання відійшло на третій план.

«Поки що не рухається справа по муніципальному притулку, оскільки події, які почалися в Україні у листопаді, вони добряче вдарили по тому. Але взагалі така була ситуація, що ми чекали зимової сесії міської ради, щоб прийняли бюджет, щоб виділили кошти, тому що зимувати в тому приміщенні неможливо було - холодно і повністю зруйнована інфраструктура. Ми восени там робили суботник, всі разом прибирали, приводили в порядок. А зараз весною теж почнемо на вихідні приходити прибирати, вносити гуманітарну допомогу, те, що ми можемо робити своїми силами»,- говорить керівниця ветеринарної клініки Валентина Фасоля.

За документами це приміщення ще досі не оформлене як муніципальний притулок, тому спонсори поки не можуть надавати фінансову допомогу, - нарікає керівниця ветеринарної клініки.

У міській раді кажуть: це питання розглядатимуть вже на найближчій сесії. На капітальний ремонт притулку планують виділити 500 тисяч гривень.

«Ми дуже оптимістично налаштовані. Ми буквально даємо легкий перепочинок нашій міській владі, щоб навели лад з першочерговими питаннями, але не збираємся довго чекати. І якщо навіть з якоїсь причини муніципальна влада не зможе нам допомагати, то ми своїми силами плануємо до зими туди перебратися», - каже Фасоля.

На це приміщення у волонтерів великі плани - на території площею понад 1200 квадратних метрів планують розмістити не лише притулок з вольєрами для бродячих собак, але й відкриті павільйони, де люди зможуть обирати собі тварин додому. Тут також збираються за європейським досвідом проводити каніс- та іпотерапію для хворих дітей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі