Культура

Житомирський письменник Василь Яр: Вірші хороші – душа у них щира. Поділись десь люди, закохані в ліру

29 December 2014, 16:41

 Вийшла в світ збірка «Вибрані твори. Проза. Поезія» лауреата літературної премії імені Василя Земляка у 2011 році та переможця обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» у 2013 в номінації «Поезія року» за книжку «Вірші з поля»  -  Василя Ярмолюка (Яра).

У збірці, виданій за сприяння Володимира Кропивницького, зібрані кращі афоризми, вірші та проза нашого земляка, Василя Адамовича Ярмолюка.

Книжка буде цікавою для не тільки для любителів сучасної української прози та поезії, а й для широкого кола читачів.

«Василь Адамович автор понад двадцяти літературних збірок серед них: «Камінчики», «Лабіринти», «Не лише про себе», «З вершини літ», «Мінор», «Смальта» та інші.  Його поезія лаконічна і афористична. Але не тільки вірші заслуговують на увагу.  Василь Ярмолюк чудовий прозаїк та щоденникар, який володіє словом і відчуває його красу пропускаючи все крізь душу. Він є одним із тих, хто формує творче обличчя нашого міста. Тому для мене особливо приємно та важливо допомагати таким людям в реалізації їх культурно-освітніх проектів», - прокоментував голова громадської організації «Рідний Житомир» Володимир Кропивницький.

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі