Влада

Мер Новограда-Волинського запропонував Президенту перейменувати Україну

30 липня 2015, 17:25

Новоград-Волинський міський голова Володимир Загривий (Житомирська область) вніс пропозицію Президенту України про перейменування держави Україна в «Україна-Русь».

Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.

 «Міським головою Володимиром Загривим видано розпорядження № 147(о) від 28.07.15, в якому йдеться про внесення пропозиції Президенту України щодо ініціювання змін та доповнень до Конституції України шляхом перейменування держави Україна на назву «Україна-Русь» (Київська Русь)», - повідомляє прес-служба.

Текст пропозиції буде направлений Верховній Раді, Уряду і Асоціації міст України, усім міським головам для розгляду в ході обговорення та внесення змін до Конституції України, а також наданий депутатам міської ради для опрацювання в постійних комісіях та фракціях для внесення цього питання на розгляд Новоград-Волинської міської ради.

Відповідний лист надіслано Президенту України, - йдеться у повідомленні.

«У листі зазначається, що саме це найменування було вкрадене в українського народу разом з його славною історією та присвоєне декілька століть тому нинішньою країною-агресором. А також наголошується: «Зазначений факт стане найкращою пошаною для багатомільйонних українських патріотів, які віддали свої життя за свій Народ. Так розпочнеться активний процес побудови Нової України-Русі», - повідомляє прес-служба мерії.

Як повідомляв Житомир.info, рік тому Володимир Загривий вирішив попрацювати без зарплати, щоб зекономити державні кошти.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі