Політика

Екс-мер Житомира Володимир Дебой на місцевих виборах буде балотуватись і називає основних конкурентів

16 вересня 2015, 13:50

Колишній міський голова Житомира Володимир Дебой йде на вибори з політичною партією «Наш край», але ще остаточно не вирішив – балотуватиметься в депутати  чи на посаду міського голови

Про це він розповів Житомир.info після прес-конференції, яка відбулась 16 вересня.

«Я ще рішення не прийняв. В мене 50х50. Я маю абсолютно  це право, і я розумію, що навіть  рішення конференції обласної буде залежити у великій мірі від мене, від моєї позиції. Мене багато хто агітує  і каже: повертайтесь, потрібно доробити ті справи, які були розпочаті.  Але головне для мене сьогодні –  бачити, що їх можна буде зробити, але це не буде протистояння, це не буде боротьба, і це не буде блокування трибуни й блокування рішень, бо від того постраждають житомиряни.Тому дозволити собі розкіш одіти ще раз «погони» міського голови і бути неефективним – я не можу. Зараз закон дозволяє балотуватись і в депутати, і в міські голови, тому обов’язково балотуватись буду», – зазначив Володимир Дебой.

Екс-мер Житомира назвав  трійку лідерів та його ймовірних конкурентів  у боротьбі за посаду мера.

«Конкуренти – це поняття не зовсім правильне. Є ті люди, котрим на сьогодні довіряє певна частина громади. Я вважаю, безумовно, сьогодні кандидат на міського голову – він пов'язаний з партійним своїм оточенням і довірою людей до партії. Добре, коли до рейтингу партії додає особистість. Я вважаю, що, в першу чергу, якщо ми говоримо за міського голову, то  мають голосувати за людину, а за політичну силу потім. Ми розуміємо, що на сьогодні певними лідерами є, на мій погляд, три такі гравці: це «Батьківщина» і Любов Цимбалюк, це Наталія Чиж і «Самопоміч», і це, безумовно, Блок Петра Порошенка і Сергій Сухомлин. Тобто, трійка тих людей, з яких реально має хтось бути обраним», – сказав  Дебой.

Як повідомляв Житомир.info, Володимир Дебой у 2010 році балотувався в мери Житомира як кандидат від Партії регіонів, і виграв з результатом 19.9%, – за нього проголосували 15 372 виборця. На сесії міської ради 25 лютого 2014 року депутати відправили мера Дебоя у відставку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі