Економіка

За два місяці з Житомирської області держава отримала 29,7 млн грн «армійського податку»

11 березня 2016, 09:31

Жителі Житомирської області перерахували в державну скарбницю 29,7 млн. грн. «армійського податку».

Про це повідомляє сектор комунікацій головного управління ДФС у Житомирській області.

«На підтримку української армії мобілізовано на 6,4 млн. грн., або 27 % більше, ніж у перші два місяці 2015 року. Тільки у лютому податківці області спрямували до бюджету 15,9 млн. грн. військового збору. На Житомирщині військовий збір сплачують 13,4 тисячі суб’єктів господарювання. Найбільші суми збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в Житомирській, Новоград-Волинській, Малинській, Коростенській, Бердичівській та Андрушівській ОДПІ», - йдеться у повідомленні.

Податківці нагадують, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

Як повідомляв Житомир.info, у Державній фіскальній службі України в Житомирській області зазначали, що з вересня 2015 року учасників АТО звільнили від сплати військового збору.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі