Суспільство

У вересні учасників АТО звільнять від військового збору, - ДФС у Житомирській області

21 липня 2015, 17:20

Законом України від 18.06.2015 № 548 передбачено тимчасове звільнення від сплати військового збору доходів у вигляді грошового забезпечення осіб, що беруть участь в АТО.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

«Це стосується працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб», - йдеться у повідомленні.

Звільнення від сплати військового збору здійснюється на період участі зазначених осіб в антитерористичній операції.

Закон №548 набрав чинності 9 липня поточного року та вводиться в дію через два місяці після набрання ним чинності, - зазначають податківці. 

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2015 року житомирські податківці інформували про відміну військового збору з валютних операцій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі