Влада

Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області очолює колишній керівник міської СЕС

7 April 2016, 12:40

Держпродспоживслужба офіційно розпочинає роботу і приступає до виконання функцій, старт роботі дає розпорядження «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», яке Кабінет Міністрів прийняв 6 квітня 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

«Служба завершила всі необхідні заходи, пов'язані з державною реєстрацією, затвердженням положення, структури, штатного розпису апарату та кошторису. Відповідно до законодавства набрано 30% штату, і зараз призначення працівників триває», - повідомляє прес-служба з посиланням на слова міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка.

Він зазначив, що станом на сьогодні всі територіальні органи Держпродспоживслужби завершили процедуру державної реєстрації. Відповідно у цих терорганах призначені виконуючі обов’язки керівника. Для того, аби призначити керівників на постійній основі, оголошуватимуться конкурси.

«Сьогодні нарешті можна констатувати, що процес створення Держпродспоживслужби завершився. Ми пройшли довгий і дуже непростий шлях, але Служба запрацювала», - наголосив Олексій Павленко.

На сайті Держпродспоживслужби є інформація про те, що в.о. керівника головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області призначений Олександр Шпита. Юридична адреса новоутвореного управління – м. Житомир, вул. Богдана Хмельницького, 40-а.

Нагадаємо, Олександр Шпита тривалий час очолював санітарно-епідеміологічну службу Житомира, а згодом став головним державним санітарним лікарем м. Житомира та Житомирського району.

Як повідомляв Житомир.info, постанову про утворені територіальні органи Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав 28 жовтня 2015 року. Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області мало об’єднати: головне управління ветеринарної медицини в Житомирській області; Державну фітосанітарну інспекцію Житомирської області; Держспоживінспекцію у Житомирській області та головне управління Держсанепідслужби у Житомирській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі