Суспільство

Служба автодоріг в Житомирській області повідомляє, що виконала доручення Прем’єр-міністра про ямковий ремонт

16 June 2016, 11:55

 На дорогах Житомирської області станом на 15 червня виконаний ямковий ремонт пропорційно до обсягу виділених державою коштів.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у  Житомирській області.

«Роботи з першочергового відновлення дорожнього покриття шляхом проведення ямкового ремонту на автомобільних дорогах Житомирської області в межах наявного фінансування добігають кінця. Адже, згідно з дорученням Прем’єр-міністра України, усунути усі деформації та вибоїни за наявного фінансування на дорогах державного значення необхідно до 15 червня. Отже, станом на середину червня Службою автомобільних доріг у Житомирській області за кошти з державного бюджету вже відновлено майже 165 тисяч квадратних метрів покриття автомобільних доріг загального користування», - повідомляє прес-служба САД.

Також повідомляється, що 8 червня на засіданні Уряду відбулося затвердження документів щодо додаткового фінансування дорожньої галузі України в 2016 році.

«У найближчий час Службою передбачається завершити відновлення дорожнього полотна на ділянці суцільного руйнування автодороги Р-28 Виступовичі - Житомир (відрізок Коростень-Овруч), завершити ліквідацію ямковості на а/д Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка - Ставище; ліквідувати деформації струменевим методом на Н-03 Житомир-Чернівці, завершити роботи на Р-31 Бердичів – Хмільник – Літин та Р-32 Кременець - Біла Церква - Ржищів асфальтобетонною сумішшю та методом просочення», - інформує прес-служба.

Також планується провести ремонт швів та тріщин на автодорогах державного значення М-06 Київ-Чоп (північний обхід м. Житомира) та М-07 Київ-Ковель на території області та поновити розмітку після ремонтних робіт.

Раніше Служба повідомляла про заплановані поточні середні ремонти на автодорогах в межах Житомирської області ще на більше як 35 км доріг.

«Це М-21 Житомир – Могилів–Подільський – залишки робіт на трьох ділянках, від км 4+000 до 35+800; залишки робіт на шляхопроводі автодороги Житомир–Могилів–Подільський в селі Осикове; поточний середній ремонт на автодорозі Житомир – Могилів–Подільський: км 49+550–км 49+650, км 51+100–км 51+710, км 52+820–53+100; три мости на автодорозі Н-03 Житомир–Чернівці: біля села Карвинівка, біля села Висока Піч та на км 28+554; та ремонт шляхопроводу у селі Старики (Коростенський район). Виконання цих ремонтів буде розпочато після укладання угод з переможцями відкритих торгів», - повідомляє прес-служба САД.

Як повідомляв Житомир.info, у службі автодоріг в Житомирській області обіцяли покінчити з ямковим ремонтом доріг до 15 червня 2016 року.

Фото прес-служби САД в області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі