Культура

Учасники першого пленеру «Житомирська палітра» будуть виставляти свої роботи в літньому театрі

5 серпня 2016, 18:10

З 1 серпня у Житомирі стартував Перший міжрегіональний живописний пленер «Житомирська палітра».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Метою пленеру є популяризація на теренах України культурної, історичної та мистецької спадщини нашого міста мовою пейзажного живопису та знайомство з його чудовою природою, залучення до спільної творчої праці професійних художників різних регіонів України, увічнення у художніх творах неповторної краси та величі давнього Житомира та сприяння підвищенню його іміджу та утвердженню як європейського міста з розвиненим культурним потенціалом і багатою культурною спадщиною. У Пленері беруть участь 25 художників, серед яких крім житомирян є майстри пензля з Полтави, Харкова, Києва, Луцька, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського, Одеси та Рівного. Тендер на розміщення та харчування гостей-учасників Пленеру виграв готель «Україна», - йдеться у повідомленні.

У перший день пленеру відбулася автобусна екскурсія по Житомиру з метою ознайомлення художників з історичною частиною міста як-то Замкова гора, Голова Чацького, парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна, його мальовничими околицями (Гідропарк, Зарічани, Мальованка) та об’єктами культурної та історичної спадщини.

4 серпня відбулися пішохідні екскурсії містом для визначення художниками найбільш цікавих об’єктів для малювання. Також, згідно з планом, 9 та 10 серпня передбачено два виїзних пленери у Тригір’я та Дениші.

«Звіт про роботу художників житомиряни зможуть побачити 13 серпня з 11.00 до 18.00 на території відкритого театру «Ракушка». Під час проведення пленеру ЗМІ мають можливість взяти інтерв’ю у учасників просто неба на вулицях міста», - інформує міська рада.

Як повідомляв Житомир.info, цього року Житомирська міська рада спільно з Житомирською обласною організацією Національної Спілки художників України започаткувала проведення міжрегіонального пленеру «Житомирська палітра».

Фото міської ради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі