Місто

У житомирському ботанічному саду 29 годуючих мам у білих сукнях влаштували фотосесію із дітьми

7 липня 2017, 23:05

Увечері 7 липня в житомирському ботанічному саду в рамках проекту «Молочні ріки любові» 29 годуючих мам влаштували спільну фотосесію. Усі жінки були одягнені в білі сукні. Їхні світлини будуть презентовані під час фотовиставки упродовж всесвітнього тижня грудного вигодовування, що стартує з 1 серпня.

Про це журналістові Житомир.info розповіла консультант із грудного вигодовування, інструктор з підготовки до пологів та учасниця проекту «Молочні ріки любові» Світлана Глущенко.

«У рамках проекту «Молочні ріки любові» відбулася спільна фотосесія, до якої долучились 29 мам, які годують своїх дітей груддю. Наш проект діє близько двох тижнів. Його підтримали 35 осіб, але з різних обставин у сьогоднішніх зйомках участь брали лише 29 мам разом зі своїми дітками. Відзняті світлини ми презентуємо на фотовиставці, що діятиме протягом 1-7 серпня – до всесвітнього тижня грудного вигодовування», – зазначила Світлана Глущенко.

Як воно – доглядати за немовлям і працювати водночас – добре знає депутат Житомирської обласної ради Олена Галагуза.

«Взагалі, це великий і красивий труд – годувати дитину груддю. Тому для цих мам, які прийшли до ботанічного саду, ця фотосесія була, передусім, приводом для спілкування, бо чимало з них сидить у декреті. Вони дуже відповідально готувались до цієї події. Тут навіть сама концепція проекту і те, що вони всі було в білому, – дуже символічні. Я сама лише кілька місяців як не годую (груддю), тому прекрасно їх розумію», – сказала вона.

Як народна обраниця Галагуза планує звернутись до керівництва держави щодо збільшення матеріальної допомоги таким матерям.

«Я зареєструвала в обласній раді проект рішення – звернення до Кабінету міністрів України та Президента України, щоб збільшити розмір одноразової матеріальної допомоги для матерів, які народили. Тому що вона дуже мала – 860 грн/міс. – це смішна сума, якої навіть на підгузки не вистачає», – пояснила Олена.

Крім того, під час сесії облради, що запланована на 27 липня, Галагуза планує презентувати тематичну фотовиставку про годуючих матерів, яку ініціювала сама.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській облдержадміністрації у грудні 2016-го відбулася прес-конференція щодо реалізації соціальної кампанії в підтримку грудного вигодовування немовлят.

Фото Анни Максимової

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі